Klaipėda užauga čia!

2017-04-11 Kategorija: Be kategorijos

Lietuvos jaunių imtynių čempionatas Anykščiuose

Balandžio 7-8 dienomis Anykščiuose vyko Lietuvos jaunių imtynių čempionatas, kuriame Klaipėdos miestą atstovavo ir 13 „Viesulo“ sporto centro sportininkų.
2 sportininkai tapo Lietuvos laisvųjų imtynių jaunių čempionais ir iškovojo sau kelialapius į Europos jaunių čempionatą. Svorio kategorijoje iki 63 kg Vadim Babushkin pranoko visus savo varžovus ir Nikita Vasiljev svorio kategorijoje iki 76 kg taip pat su didele persvara nugalėjo visus savo varžovus.
Svorio kategorijoje iki 50 kg Algis Buivydas iškovojo 2-ąją vietą, o jo komandos draugas Markas Lazarevas tenkinosi bronzos medaliu.
Svorio kategorijoje iki 54 kg 3-iąją vietą iškovojo Dmitrij Filipov.
Svorio kategorijoje iki 76 kg Lukas Žemkus iškovojo bronzos medalį.
Klaipėdos komandą pasveikino Pekino Olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas Aleksandras Kazakevičius.
Sportininkus ruošė treneriai Oleg Voitechovskij, Vytautas Baltuonis, Andrej Iljin ir Sergejus Kasimovas.