Klaipėda užauga čia!

2024 m.

GEGUŽĖ

Lietuvos sunkiosios atletikos jaunučių U-13 čempionatas (Klausučiai)

Domantas Trajanauskas – 7 vieta (34 kg)
Erik Nathaniel Thomas Volmer – 3 vieta (38 kg)
Elijus Jakimavičius – 2 vieta (49 kg)
Deividas Keraitis – 4 vieta (55 kg)
Laurynas Budginas – 2 vieta (67 kg)

PROTOKOLAI.

Lietuvos vyrų sportinės gimnastikos jaunučių čempionatas (Vilnius)

II kategorijos programa:
Elijus Norvaiša – 12 vieta daugiakovėje, 9 vieta laisvuosiuose pratimuose, 15 vieta pratimuose ant arklio, 16 vieta pratimuose ant žiedų, 13 vieta atraminiame šuolyje, 15 vieta ant lygiagrečių, 5 vieta ant skersinio.
Artemij Stepanov – 16 vieta daugiakovėje, 10 vieta laisvuosiuose pratimuose, 17 vieta pratimuose ant arklio, 17 vieta pratimuose ant žiedų, 7 vieta atraminiame šuolyje, 16 vieta ant lygiagrečių, 10 vieta ant skersinio.
Donatas Dapkus – 17 vieta daugiakovėje, 7 vieta laisvuosiuose pratimuose, 3 vieta pratimuose ant arklio, 6 vieta pratimuose ant žiedų, 17 vieta atraminiame šuolyje, 12 vieta ant lygiagrečių, 7 vieta ant skersinio.
Martynas Gudz – 13 vieta daugiakovėje, 16 vieta laisvuosiuose pratimuose, 14 vieta pratimuose ant arklio, 8 vieta pratimuose ant žiedų, 16 vieta atraminiame šuolyje, 14 vieta ant lygiagrečių, 11 vieta ant skersinio.

III kategorijos programa:
Artiom Ravinskij – 6 vieta daugiakovėje, 1 vieta laisvuosiuose pratimuose, 10 vieta pratimuose ant arklio, 12 vieta pratimuose ant žiedų, 5 vieta atraminiame šuolyje, 3 vieta ant lygiagrečių, 9 vieta ant skersinio.
Artiom Polishchuk – 8 vieta daugiakovėje, 6 vieta laisvuosiuose pratimuose, 13 vieta pratimuose ant arklio, 8 vieta pratimuose ant žiedų, 2 vieta atraminiame šuolyje, 9 vieta ant lygiagrečių, 3 vieta ant skersinio.
Erik Kupričenko – 14 vieta daugiakovėje, 11 vieta laisvuosiuose pratimuose, 15 vieta pratimuose ant arklio, 14 vieta pratimuose ant žiedų, 10 vieta atraminiame šuolyje, 15 vieta ant lygiagrečių, 12 vieta ant skersinio.

PROTOKOLAI.

BALANDIS

Lietuvos sunkiosios atletikos jaunių U-15 čempionatas (Marijampolė)

Domantas Trajanauskas – 8 vieta (34 kg)
Erik Nathaniel Tomas Volmer – 3 vieta (38 kg)
Gvidas Stabinskas – 7 vieta (42 kg)
Elijus Jakimavičius – 6 vieta (49 kg)
Mantas Eimantas – 12 vieta (49 kg)
Narvydas Dragūnas – 4 vieta (55 kg)
Deividas Keraitis – 9 vieta (55 kg)
Domas Dragūnas – 10 vieta (55 kg)
Adomas Pakėnas – 7 vieta (61 kg)
Vilius Razmas – 2 vieta (67 kg), 12 vieta individualioje absoliučioje įskaitoje
Laurynas Budginas – 6 vieta (67 kg)
Domantas Ausiejus – 1 vieta (73 kg), 2 vieta individualioje absoliučioje įskaitoje
Vilius Britenkovas – 5 vieta (81 kg)

PROTOKOLAI.

Lietuvos moterų sportinės gimnastikos jaunučių čempionatas (Vilnius)

II kategorijos programa (2013 m.):
Anna Kotok – 1 vieta daugiakovėje, 5 vieta atraminiame šuolyje, 3 vieta ant lygiagrečių, 1 vieta ant buomo, 3 vieta laisvuosiuose pratimuose.

III kategorijos programa (2013 m.):
Urtė Beniušytė – 5 vieta daugiakovėje, 4 vieta atraminiame šuolyje, 6 vieta ant lygiagrečių, 7 vieta ant buomo, 1 vieta laisvuosiuose pratimuose.

III kategorijos programa (2014 m.):
Taja Piaulokaitė – 15 vieta daugiakovėje, 11 vieta atraminiame šuolyje, 14 vieta ant lygiagrečių, 21 vieta ant buomo, 14 vieta laisvuosiuose pratimuose.
Mila Barbora Juškutė – 23 vieta daugiakovėje, 21 vieta atraminiame šuolyje, 16 vieta ant lygiagrečių, 22 vieta ant buomo, 22 vieta laisvuosiuose pratimuose.

III kategorijos programa (2015-2016 m.):
Smiltė Sirutytė – 8 vieta daugiakovėje, 5 vieta atraminiame šuolyje, 8 vieta ant lygiagrečių, 7 vieta ant buomo, 8 vieta laisvuosiuose pratimuose.
Vanesa Kaušytė – 9 vieta daugiakovėje, 9 vieta atraminiame šuolyje, 9 vieta ant lygiagrečių, 9 vieta ant buomo, 6 vieta laisvuosiuose pratimuose.

PROTOKOLAI.

Lietuvos meninės gimnastikos įrankių čempionatas (Gargždai)

Daugiakovė
Jaunutės (2013 m.)
Mariela Usik – 2 vieta,
Rusnė Pagojūtė – 3 vieta,
Gustė Kiaupaitė – 5 vieta,
Andrėja Sokolova – 6 vieta,
Elija Vilnonytė – 6 vieta,
Selija Jafišova – 10 vieta,
Liana Vinogradova – 15 vieta,
Maja Markevičiūtė – 19 vieta,
Sofija Rizničenko – 21 vieta.

Pratimas su lanku
Jaunutės (2013 m.)
Mariela Usik – 1 vieta,
Elija Vilnonyė – 3 vieta,
Andrėja Sokolova – 5 vieta,
Rusnė Pagojūtė – 6 vieta,
Gustė Kiaupaitė – 7 vieta,
Selija Jafišova – 9 vieta,
Liana Vinogradova – 11 vieta,
Sofija Rizničenko – 18 vieta,
Maja Markevičiūtė – 20 vieta.
Jaunės (2011-2012 m.)
Lilija Maiboroda – 1 vieta,
Abigelė Pucetaitė – 2 vieta,
Akvilė Jočytė – 3 vieta,
Julija Voločko – 4 vieta,
Leticija Špučytė – 7 vieta,
Kristina Luca – 11 vieta.
Jaunimas (2009-2010 m.)
Smiltė Šunokaitė – 5 vieta,
Eleonora Christova – 6 vieta,
Anastasija Voločko – 7 vieta,
Kamilė Jumaševaitė – 13 vieta,
Estėja Žiliūtė – 15 vieta,
Karina Frolikova – 24 vieta.
Suaugusios (2008 m. ir vyresnės)
Skaistė Razokaitė – 1 vieta,
Neda Vaivadaitė – 2 vieta,
Ugnė Madzajūtė – 10 vieta,
Viktorija Staponas – 11 vieta.

Pratimas su kamuoliu
Jaunutės (2013 m.)

Mariela Usik – 1 vieta,
Rusnė Pagojūtė – 3 vieta,
Gustė Kiaupaitė – 6 vieta,
Maja Markevičiūtė – 8 vieta,
Elija Vilnonytė – 10 vieta,
Andrėja Sokolova – 12 vieta,
Liana Vinogradova – 17 vieta,
Selija Jafišova – 18 vieta.
Jaunės (2011-2012 m.)
Lilija Maiboroda – 1 vieta,
Abigelė Pucetaitė – 2 vieta,
Julija Voločko – 4 vieta,
Leticija Špučytė – 10 vieta,
Akvilė Jočytė – 11 vieta,
Kristina Luca – 12 vieta.
Jaunimas (2009-2010 m.)
Anastasija Voločko – 2 vieta,
Smiltė Šunokaitė – 5 vieta,
Estėja Žiliūtė – 7 vieta,
Karina Frolikova – 13 vieta,
Eleonora Christova – 18 vieta.
Suaugusios (2008 m. ir vyresnės)
Viktorija Staponas – 3 vieta,
Skaistė Razokaitė – 4 vieta,
Ugnė Madzajūtė – 8 vieta,
Neda Vaivadaitė – 12 vieta,
Karina Kazlauskaitė – 16 vieta.

Pratimas su kuokelėmis
Jaunutės (2013 m.)

Mariela Usik – 2 vieta,
Andrėja Sokolova – 4 vieta,
Selija Jafišova – 5 vieta,
Elija Vilnonytė – 6 vieta,
Gustė Kiaupaitėį – 7 vieta,
Rusnė Pagojūtė – 9 vieta,
Liana Vinogradova – 13 vieta,
Maja Markevičiūtė – 20 vieta.
Jaunės (2011-2012 m.)
Lilija Maiboroda – 1 vieta,
Abigelė Pucetaitė – 2 vieta,
Akvilė Jočytė – 3 vieta,
Leticija Špučytė – 6 vieta,
Julija Voločko – 7 vieta,
Kristina Luca – 15 vieta.
Jaunimas (2009-2010 m.)
Anastasija Voločko – 5 vieta,
Smiltė Šunokaitė – 6 vieta,
Eleonora Christova – 7 vieta,
Estėja Žiliūtė – 10 vieta,
Karina Frolikova – 22 vieta.
Suaugusios (2008 m. ir vyresnės)
Skaistė Razokaitė – 1 vieta,
Neda Vaivadaitė – 5 vieta,
Ugnė Madzajūtė – 8 vieta,
Viktorija Staponas – 9 vieta.

Pratimas su kaspinu
Jaunės (2011-2012 m.)
Julija Voločko – 1 vieta,
Lilija Maiboroda – 2 vieta,
Abigelė Pucetaitė – 3 vieta,
Akvilė Jočytė – 4 vieta,
Leticija Špučytė – 6 vieta.
Jaunimas (2009-2010 m.)
Anastasija Voločko – 3 vieta,
Smiltė Šunokaitė – 5 vieta,
Eleonora Christova – 8 vieta,
Estėja Žiliūtė – 10 vieta,
Kamilė Jumaševaitė – 18 vieta.
Suaugusios (2008 m. ir vyresnės)
Viktorija Staponas – 3 vieta,
Skaistė Razokaitė – 8 vieta,
Ugnė Madzajūtė – 12 vieta,
Neda Vaivadaitė – 13 vieta.

PROTOKOLAI

KOVAS

Telšių sporto ir rekreacijos centro taurės ir „Nepriklausomybės taurės” turnyras (Telšiai)

Estela Ševerdova – 1 vieta (iki 59 kg)
Sofja Pribylova – 3 vieta (iki 59 kg)
Augusta Vigelytė – 4 vieta (iki 64 kg)
Giedrė Vilkaitytė – 1 vieta (iki 64 kg)
Evelina Sakalauskaitė – 1 vieta (iki 81 kg)
Deividas Keraitis – 3 vieta (iki 49 kg)
Danielius Rimkus – 4 vieta (iki 49 kg)
Narvydas Dragūnas – 3 vieta (iki 55 kg)
Domas Dragūnas – 5 vieta (iki 55 kg)
Elijus Jakimavičius – 6 vieta (iki 55 kg)
Mantas Eimantas – 8 vieta (iki 55 kg)
Vytenis Rusys – 14 vieta (iki 55 kg)
Matas Virkovas – 2 vieta (iki 67 kg)
Vilius Razmas – 3 vieta (iki 67 kg)
Vilius Britenkovas – 9 vieta (iki 73 kg)
Naglis Marčiulaitis – 5 vieta (iki 81 kg)
Rokas Mieliauskas – 7 vieta (iki 89 kg)
Deividas Malvicas – 8 vieta (iki 96 kg)

PROTOKOLAI.

Lietuvos rankinio federacijos jaunių ir jaunimo taurės finalai (Molėtai)

U-18 vaikinų taurė
Klaipėdos „Viesulo” SC-2 komanda (tr. V. Toliušis) – 2 vieta

U-16 merginų taurė
Klaipėdos „Viesulo” SC komanda (tr. J. Mikalauskienė, D. Pakulienė) – 2 vieta

FINALŲ REZULTATAI

Lietuvos tinklinio U-19 vaikinų čempionato finalai (Gargždai)

Klaipėdos „Viesulo” SC komanda (tr. R. Aukštkalnis, T. Šniauka) – 1 vieta

FINALŲ REZULTATAI

Lietuvos tinklinio U-19 merginų čempionato finalai (Kaunas)

Klaipėdos „Viesulo” SC komanda (tr. V. Piešinas) – 4 vieta

FINALŲ REZULTATAI

VASARIS

Lietuvos meninės gimnastikos vaikų ir jaunučių žiemos čempionatas (Vilnius)

Daugiakovė (vaikai, 2016 m.):
Emilija Zelianinaitė – 1 vieta;
Lėja Pranauskytė – 3 vieta;
Polina Parafeinikova – 4 vieta;
Aleksandra Šuopytė – 6 vieta;
Olivija Tiurina – 8 vieta;
Elija Pintverytė – 9 vieta;
Danielė Zaleckaitė – 11 vieta;
Anita Tkačiuk – 12 vieta;
Sofiia Pylypiuk – 15 vieta;
Alisa Zaiceva – 17 vieta;
Maja Veisman – 19 vieta.

Daugiakovė (jaunutės, 2015 m.):
Milana Laurinaitytė – 1 vieta;
Irina Rožkova – 2 vieta;
Mėta Virkutytė – 3 vieta;
Patricija Chadakauskaitė – 5 vieta;
Gabija Vičiūtė – 6 vieta;
Karilė Jurelevičiūtė – 7 vieta;
Sofija Zolotnickaja – 12 vieta;
Ugnė Rutkutė – 14 vieta;
Sofija Kočetova – 17 vieta;
Tėja Tamulionytė – 25 vieta;
Beatričė Andruškaitė – 26 vieta.

Daugiakovė (jaunutės, 2014 m.):
Eva Šeremetova – 1 vieta;
Amelija Budzinskaitė – 2 vieta;
Zlata Vasiljeva – 3 vieta;
Brigita Pečiulytė – 5 vieta;
Darja Martynova – 8 vieta;
Ditė Vasiliauskaitė – 9 vieta;
Julija Butylova – 10 vieta;
Karina Zavjalova – 11 vieta;
Rūta Ūsaitė – 15 vieta;
Lukrecija Grevytė – 18 vieta;
Milena Hevorkian – 20 vieta;
Milena Šervytytė – 22 vieta;
Paulina Čepliauskaitė – 25 vieta;
Elija Šlušnytė – 38 vieta;
Jekaterina Andrejeva – 44 vieta.

Vaikų grupiniai pratimai (2017 m. ir jaun.):
I pratimas:
Mantė Pamedytė, Agota Armalytė, Elena Armalytė, Leticija Djačkova, Patricija Špak – 1 vieta;
Kira Tumanova, Šarlotė Gaižauskaitė, Luiza Komkaitė, Anika Martynova, Klara Anilionė-Lipovec – 2 vieta;
Lidija Aleskerova, Rugilė Jakučionytė, Aurėja Bacytė, Ema Šakalinytė, Deimantė Ališauskaitė – 5 vieta;
Adel Belc, Adelė Kungytė, Marija Yatsenko, Maja Jonuškevičiūtė – 6 vieta;
Glorija Daunytė, Viktorija Juškevičiūtė, Marija Karlova, Amelija Rudavičiūtė – 8 vieta.
II pratimas:
Kira Tumanova, Šarlotė Gaižauskaitė, Luiza Komkaitė, Anika Martynova, Klara Anilionė-Lipovec – 1 vieta;
Mantė Pamedytė, Agota Armalytė, Elena Armalytė, Leticija Djačkova, Patricija Špak – 2 vieta;
Lidija Aleskerova, Rugilė Jakučionytė, Aurėja Bacytė, Ema Šakalinytė, Deimantė Ališauskaitė – 5 vieta;
Adel Belc, Adelė Kungytė, Marija Yatsenko, Maja Jonuškevičiūtė – 6 vieta;
Glorija Daunytė, Viktorija Juškevičiūtė, Marija Karlova, Amelija Rudavičiūtė – 8 vieta.

Vaikai (2017 m. ir jaun.), pratimas be įrankio:
Elena Armalytė – 1 vieta;
Leticija Djačkova – 2 vieta;
Patricija Špak – 5 vieta;
Agota Armalytė – 7 vieta;
Mantė Pamedytė – 8 vieta;
Luiza Komkaitė – 9 vieta;
Ariana Petrova – 10 vieta;
Anika Martynova – 12 vieta;
Lidija Aleskerova – 14 vieta;
Viktorija Juškevičiūtė – 17 vieta;
Rugilė Jakučionytė – 21 vieta;
Deimantė Ališauskaitė – 23 vieta;
Šarlotė Gaižauskaitė – 27 vieta;
Ema Šakalinytė – 28 vieta;
Klara Anilionė-Lipovec – 29 vieta;
Aurėja Bacytė – 32 vieta.

Vaikai (2016 m.), pratimas be įrankio:
Emilija Zelianinaitė – 1 vieta;
Lėja Pranauskytė – 2 vieta;
Polina Parafeinikova – 3 vieta;
Aleksandra Šuopytė – 4 vieta;
Elija Pintverytė – 7 vieta;
Anita Tkačiuk – 8 vieta;
Olivija Tiurina – 9 vieta;
Danielė Zaleckaitė – 10 vieta;
Sofiia Pylypiuk – 12 vieta;
Alisa Zaiceva – 17 vieta;
Maja Veisman – 20 vieta.

Vaikai (2016 m.), pratimas su lanku:
Emilija Zelianinaitė – 1 vieta;
Lėja Pranauskytė – 3 vieta;
Polina Parafeinikova – 3 vieta;
Olivija Tiurina – 6 vieta;
Aleksandra Šuopytė – 9 vieta;
Elija Pintverytė – 10 vieta;
Danielė Zaleckaitė – 12 vieta;
Anita Tkačiuk – 14 vieta;
Sofiia Pylypiuk – 16 vieta;
Maja Veisman – 17 vieta;
Alisa Zaiceva – 19 vieta.

Jaunutės (2015 m.), pratimas be įrankio:
Milana Laurinaitytė – 1 vieta;
Irina Rožkova – 2 vieta;
Gabija Vičiutė – 2 vieta;
Karilė Jurelevičiūtė – 5 vieta;
Patricija Chadakauskaitė – 5 vieta;
Mėta Virkutytė – 7 vieta;
Sofija Zolotnickaja – 9 vieta;
Ugnė Rutkutė – 14 vieta;
Sofija Kočetova – 17 vieta;
Beatričė Andruškaitė – 18 vieta;
Tėja Tamulionytė – 23 vieta.

Jaunutės (2015 m.), pratimas su šokdyne:
Milana Laurinaitytė – 1 vieta;
Irina Rožkova – 2 vieta;
Mėta Virkutytė – 3 vieta;
Patricija Chadakauskaitė – 7 vieta;
Gabija Vičiutė – 10 vieta;
Karilė Jurelevičiūtė – 11 vieta;
Ugnė Rutkutė – 12 vieta;
Sofija Kočetova – 17 vieta;
Sofija Zolotnickaja – 18 vieta;
Tėja Tamulionytė – 26 vieta;
Beatričė Andruškaitė – 28 vieta.

Jaunutės (2014 m.), pratimas be įrankio:
Eva Šeremetova – 1 vieta;
Amelija Budzinskaitė – 2 vieta;
Zlata Vasiljeva – 4 vieta;
Brigita Pečiulytė – 5 vieta;
Darja Martynova – 7 vieta;
Milena Hevorkian – 8 vieta;
Rūta Ūsaitė – 10 vieta;
Ditė Vasiliauskaitė – 11 vieta;
Julija Butylova – 12 vieta;
Karina Zavjalova – 17 vieta;
Paulina Čepliauskaitė – 20 vieta;
Lukrecija Grevytė – 23 vieta;
Milena Šervytytė – 28 vieta;
Elija Šlušnytė – 45 vieta;
Jekaterina Andrejeva – 46 vieta.

Jaunutės (2014 m.), pratimas su šokdyne:
Eva Šeremetova – 1 vieta;
Amelija Budzinskaitė – 2 vieta;
Ditė Vasiliauskaitė – 4 vieta;
Brigita Pečiulytė – 5 vieta;
Zlata Vasiljeva – 8 vieta;
Darja Martynova – 9 vieta;
Karina Zavjalova – 12 vieta;
Julija Butylova – 14 vieta;
Lukrecija Grevytė – 17 vieta;
Milena Šervytytė – 18 vieta;
Rūta Ūsaitė – 20 vieta;
Milena Hevorkian – 27 vieta;
Elija Šlušnytė – 29 vieta;
Paulina Čepliauskaitė – 31 vieta;
Jekaterina Andrejeva – 43 vieta.

Jaunutės (2014 m.), pratimas su lanku:
Eva Šeremetova – 1 vieta;
Zlata Vasiljeva – 2 vieta;
Amelija Budzinskaitė – 4 vieta;
Brigita Pečiulytė – 5 vieta;
Julija Butylova – 8 vieta;
Karina Zavjalova – 10 vieta;
Darja Martnova – 11 vieta;
Ditė Vasiliauskaitė – 14 vieta;
Lukrecija Grevytė – 15 vieta;
Rūta Ūsaitė – 16 vieta;
Milena Šervytytė – 22 vieta;
Milena Hevorkian – 24 vieta;
Paulina Čepliauskaitė – 27 vieta;
Elija Šlušnytė – 38 vieta;
Jekaterina Andrejeva – 41 vieta.

PROTOKOLAI

Lietuvos vyrų sportinės gimnastikos jaunių žiemos čempionatas (Kaunas)

I kategorija:
Arnas Dacys: 2 vieta daugiakovėje, 5 vieta laisvuosiuose pratimuose, 5 vieta ant arklio, 3 vieta ant žiedų, 1 vieta atraminiame šuolyje, 1 vieta ant lygiagrečių, 3 vieta ant skersinio.
Matvej Vaščinin: 3 vieta daugiakovėje, 4 vieta laisvuosiuose pratimuose, 3 vieta ant arklio, 2 vieta ant žiedų, 6 vieta atraminiame šuolyje, 4 vieta ant lygiagrečių, 7 vieta ant skersinio.
Anton Treščenkin: 5 vieta daugiakovėje, 7 vieta laisvuosiuose pratimuose, 4 vieta ant arklio, 4 vieta ant žiedų, 4 vieta atraminiame šuolyje, 6 vieta ant lygiagrečių, 1 vieta ant skersinio.
Dmitrij Safonov: 6 vieta daugiakovėje, 3 vieta laisvuosiuose pratimuose, 6 vieta ant arklio, 7 vieta ant žiedų, 7 vieta atraminiame šuolyje, 8 vieta ant lygiagrečių, 4 vieta ant skersinio.
Erikas Zavjalovas: 8 vieta daugiakovėje, 2 vieta ant arklio, 5 vieta ant žiedų, 2 vieta ant lygiagrečių, 5 vieta ant skersinio.

II kategorija:
Andrej Čumačenko: 5 vieta daugiakovėje, 7 vieta laisvuosiuose pratimuose, 6 vieta ant arklio, 3 vieta ant žiedų, 3 vieta atraminiame šuolyje, 9 vieta ant lygiagrečių, 7 vieta ant skersinio.
Martynas Gudz: 9 vieta daugiakovėje, 13 vieta laisvuosiuose pratimuose, 9 vieta ant arklio, 8 vieta ant žiedų, 6 vieta atraminiame šuolyje, 8 vieta ant lygiagrečių, 8 vieta ant skersinio.
Ernestas Janutis: 11 vieta daugiakovėje, 12 vieta laisvuosiuose pratimuose, 11 vieta ant arklio, 10 vieta ant žiedų, 14 vieta atraminiame šuolyje, 10 vieta ant lygiagrečių, 9 vieta ant skersinio.
Elijus Norvaiša: 14 vieta daugiakovėje, 6 vieta laisvuosiuose pratimuose, 14 vieta ant arklio, 12 vieta ant žiedų, 8 vieta atraminiame šuolyje, 15 vieta ant lygiagrečių, 12 vieta ant skersinio.
Artemij Stepanov: 18 vieta laisvuosiuose pratimuose,
PROTOKOLAI.

Lietuvos U-17 graikų-romėnų imtynių čempionatas (Kuršėnai)

Edvardas Volkovas (48 kg) – 1 vieta.
Danielius Šeškevičius (55 kg) – 2 vieta.
Vilius Rasiukas (55 kg) – 4 vieta.
Vilius Vasiliauskas (60 kg) – 5 vieta.
Yurii Kyrychenko (71 kg) – 13 vieta.
Neilas Stanišauskas (80 kg) – 3 vieta.
Vilius Igoninas (80 kg) – 8 vieta.
PROTOKOLAI.

Lietuvos U-17 laisvųjų imtynių čempionatas (Kuršėnai)

Armandas Kairys (45 kg) – 4 vieta.
Ilja Jakovlev (48 kg) – 1 vieta.
Mark Iljin (48 kg) – 2 vieta.
Ilja Kulakov (48 kg) – 5 vieta.
Elijus Petrovas (51 kg) – 3 vieta.
Vladyslav Kovtun (60 kg) – 2 vieta.
Justas Beržonskis (65 kg) – 1 vieta.
Artiom Zagrebelnij (65 kg) – 9 vieta.
Jan Stanius (71 kg) – 3 vieta.
Nikita Novikov (71 kg) – 8 vieta.
Valerij Golovatyj (80 kg) – 3 vieta.
Mindaugas Paulauskas (92 kg) – 4 vieta.
PROTOKOLAI.

Europos imtynių čempionatas (Bukareštas, Rumunija)

Lukas Krasauskas (laisvosios imtynės, 97 kg) – 9 vieta. PROTOKOLAS.
Martynas Nemsevičius (graikų-romėnų imtynės, 87 kg) – 20 vieta. PROTOKOLAS.

Lietuvos jaunimo bokso čempionatas (Panevėžys)

Donats Rokis (71 kg) – 2 vieta.
Vesta Prapuolenytė (81 kg) – 1 vieta.

PROTOKOLAI

Lietuvos dziudo U-21 čempionatas (Elektrėnai)

Orestas Ziminas (60 kg) – 5 vieta.
Julius Vaišvila (73 kg) – 2 vieta.
Jegor Čupalov (100 kg) – 1 vieta.
Ilja Gozbenko (+100 kg) – 7 vieta.
Matas Zinkevičius (+100 kg) – 8 vieta.
PROTOKOLAI.

62-asis Lietuvos badmintono suaugusiųjų asmeninis čempionatas (Druskininkai)

Jonas Petkus (vyrų vienetai) – 2 vieta.
Danielius Beržanskis (vyrų vienetai) – 3 vieta.
Monika Sukackaitė (moterų vienetai) – 3 vieta.
Danielius Beržanskis ir Jonas Petkus (vyrų dvejetai) – 3 vieta.
Monika Sukackaitė (poroje su kitos sporto organizacijos sportininke) – 1 vieta.
Gabija Mockutė (poroje su kitos sporto organizacijos sportininke) – 3 vieta.
Jonas Petkus ir Monika Sukackaitė (mišrūs dvejetai) – 2 vieta.
Danielius Beržanskis ir Gabija Mockutė (mišrūs dvejetai) – 3 vieta.
PROTOKOLAI.

Lietuvos meninės gimnastikos taurės varžybos (Gargždai)

Jaunutės
Patricija Kareivaitė – 2 vieta daugiakovėje.
Rusnė Pagojūtė – 3 vieta daugiakovėje.
Elija Vilnonytė – 6 vieta daugiakovėje.
Mariela Usik – 7 vieta daugiakovėje.
Gustė Kiaupaitė – 10 vieta daugiakovėje.
Maja Markevičiūtė – 16 vieta daugiakovėje.
Patricija Kareivaitė, Rusnė Pagojūtė – 2 vieta komandinėse varžybose.
Elija Vilnonytė, Mariela Usik – 4 vieta komandinėse varžybose.
Gustė Kiaupaitė, Maja Markevičiūtė – 7 vieta komandinėse varžybose.

Jaunės
Lilija Maiboroda – 1 vieta daugiakovėje.
Abigelė Pucetaitė – 2 vieta daugiakovėje.
Izabelė Bertulė – 3 vieta daugiakovėje.
Akvilė Jočytė – 6 vieta daugiakovėje.
Leticija Špučytė – 7 vieta daugiakovėje.
Ugnė Vasiliauskaitė – 29 vieta daugiakovėje.

Jaunimas
Smiltė Šunokaitė – 1 vieta daugiakovėje.
Eleonora Christova – 5 vieta daugiakovėje.
Estėja Žiliūtė – 7 vieta daugiakovėje.
Kamilė Jumaševaitė – 16 vieta daugiakovėje.
Karina Frolikova -23 vieta daugiakovėje.
Ugnė Kurklinskaitė – 26 vieta daugiakovėje.
Skaistė Nagrockaitė – 31 vieta daugiakovėje.
Anastasija Voločko – 32 vieta daugiakovėje.

Suaugusios
Skaistė Razokaitė – 1 vieta daugiakovėje.
Viktorija Staponas – 4 vieta daugiakovėje.
Neda Vaivadaitė – 6 vieta daugiakovėje.
Ugnė Madzajūtė – 8 vieta daugiakovėje.
Luka Aleksaitė – 19 vieta daugiakovėje.
Ugnė Šaulytė – 20 vieta daugiakovėje.
PROTOKOLAI.

SAUSIS

Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionatas (Anykščiai)

Danylo Burlakov (55 kg) – 3 vieta.
Rokas Pleikys (55 kg) – 4 vieta.
Timas Marcinkus (63 kg) – 3 vieta.
Neda Valiulis (67 kg) – 5 vieta.
Giedrius Knystautas (72 kg) – 6 vieta.
Arvydas Idzelis (77 kg) – 6 vieta.
Neilas Stanišauskas (82 kg) – 6 vieta.
Martynas Nemsevičius (87 kg) – 1 vieta.
Aleksej Morozov (87 kg) – 4 vieta.
Osvaldas Macijauskas (87 kg) – 6 vieta.
Karolis Lukomskis (97 kg) – 8 vieta.
PROTOKOLAI.

Lietuvos laisvųjų imtynių čempionatas (Anykščiai)

Rufas Prijančiuk (57 kg) – 3 vieta.
Eduard Dešankov (57 kg) – 6 vieta.
Vladyslav Kovtun (57 kg) – 8 vieta.
Justas Beržonskis (61 kg) – 3 vieta.
Volodymyr Maksymiuk (65 kg) – 3 vieta.
Juozas Skulskis (70 kg) – 8 vieta.
Dominik Žuravliov (79 kg) – 3 vieta.
Mindaugas Paulauskas (86 kg) – 4 vieta.
Lukas Krasauskas (97 kg) – 1 vieta.
Vilius Mikalauskas (125 kg) – 1 vieta.
Vytautas Gerulis (125 kg) – 3 vieta.
German Malyšev (125 kg) – 5 vieta.
PROTOKOLAI.

Lietuvos U-20 laisvųjų imtynių čempionatas (Šiauliai)

Vladyslav Kovtun (57 kg) – 3 vieta.
Rufas Prijančiuk (61 kg) – 2 vieta.
Jan Stanius (70 kg) – 3 vieta.
Dominik Žuravliov (79 kg) – 2 vieta.
Rapolas Mykolas Žilinskas (92 kg) – 2 vieta.
Vytautas Gerulis (125 kg) – 2 vieta.
German Malyšev (125 kg) – 4 vieta.
PROTOKOLAI.

Lietuvos U-20 graikų-romėnų imtynių čempionatas (Šiauliai)

Rokas Pleikys (55 kg) – 4 vieta.
Vilius Vasiliauskas (63 kg) – 5 vieta.
Nedas Valiulis (67 kg) – 3 vieta.
Timas Marcinkus (67 kg) – 7 vieta.
Giedrius Knystautas (72 kg) – 4 vieta.
Yurii Kyrychenko (72 kg) – 8 vieta.
Arvydas Idzelis (77 kg) – 5 vieta.
Neilas Stanišauskas (82 kg) – 2 vieta.
Vilius Igoninas (82 kg) – 11 vieta.
Hubertas Skėrys (87 kg) – 3 vieta.
Aleksej Morozov (97 kg) – 3 vieta.
PROTOKOLAI.

Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo bokso didžiųjų miestų čempionatas (Marijampolė)

Adrijus Auškalnis (67 kg) – 2 vieta.
Paulius Vytautas Žymančius (71 kg) – 1 vieta.
Vesta Prapuolenytė (+81 kg) – 1 vieta.
Donats Rokis (71 kg) – 1 vieta.
Titas Kazakevičius (80 kg) – 2 vieta.
Beata Galdikaitė (63 kg) – 1 vieta.
PROTOKOLAI.

Tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras „Žemaitijos taurė” (Telšiai)

Danielius Rimkus (iki 46 kg) – 2 vieta.
Justinas Jankus (iki 46 kg) – 4 vieta.
Deividas Keraitis (iki 50 kg) – 4 vieta.
Matas Rusys (iki 50 kg) – 6 vieta.
Elijus Jakimavičius (iki 55 kg) – 4 vieta. 2023+ m. individualioje įskaitoje – 4 vieta.
Donatas Albrikas (iki 55 kg) – 6 vieta.
Vytenis Rusys (iki 55 kg) – 9 vieta.
Vilius Razmas (iki 67 kg) – 2 vieta.
Laurynas Budginas (iki 67 kg) – 4 vieta. 2011-2012 m. individualioje įskaitoje – 5 vieta.
Vilius Britenkovas (iki 73 kg) – 6 vieta.
PROTOKOLAI.