Klaipėda užauga čia!

2019-11-12 Kategorija: Be kategorijos

Lietuvos atskirų veiksmų vyrų ir moterų sunkiosios atletikos čempionatasAlytuje vykusiame Lietuvos atskirų veiksmų vyrų ir moterų sunkiosios atletikos čempionate svarbiausius laurus susižėrė Klaipėdoje besitreniruojantys sunkiaatlečiai. Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro auklėtinis Irmantas Kačinskas pagal Sinklerio skaičiavimo lentelę nugalėtojui A. Šidiškiui nusileido vos 1 tašku.


  1. Kačinskas (treneriai Ramūnas ir Bronislavas Vyšniauskai) varžėsi tarp svorio iki 96 kg dalyvių ir čia buvo lyderis – išrovė 150 kg ir išstūmė 170 kg (dvikovės rezultatas – 320 kg).


Lietuvos čempionate tarp moterų trečiąją vietą užėmė klaipėdietė Kotryna Seleznova (dvikovės rezultatas – 123 kg, treneris Regimantas Norvilas).

Lietuvos atskirų veiksmų vyrų ir moterų sunkiosios atletikos čempionate iš viso varžėsi 210 dalyvių – 160 vyrų ir 50 dailiosios lyties atstovių iš įvairių šalies miestų ir miestelių. Į finalus prasibrovė 56 sunkiaatlečiai.

Dar iš klaipėdiečių čempionu tapo Karolis Andrijauskas (iki 102 kg, treneriai Ramūnas ir Bronislavas Vyšniauskai), vicečempionais tapo Justas Komža (iki 61 kg, treneriai Vincas Šlevinskis ir Algirdas Trajanauskas), Vincentas Skirka (iki 73 kg, treneris B. Vyšniauskas), Darius Galdikas (iki 109 kg, treneris Regimantas Norvilas).