Klaipėda užauga čia!

2017-11-03 Kategorija: Be kategorijos

Kvietimas

Maloniai kviečiame į susitikimą su JAV Nacionalinio akademinių ir sporto organizacijų konsorciumo vykdančiąja direktore Delise S. O‘Meally, kuri kalbės apie Lietuvos moksleivių galimybes gauti

Universitetines sporto stipendijas
Jungtinėse Amerikos Valstijose

Renginys skirtas vyresnių klasių moksleiviams, kūno kultūros mokytojams, sporto treneriams, tėvams – visiems, besidomintiems moksleivių tobulėjimu sporto srityje ir universitetinėmis studijomis Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Renginio vieta ir laikas:
Klaipėdos Baltijos gimnazijos aktų salė
Baltijos pr. 51, Klaipėda.

Lapkričio 16 d. (ketvirtadienį) 14:00 val. (trukmė apie 1,5 val.)
Renginio metu bus verčiama į lietuvių kalbą

Renginio dalyvius kviečiame registruotis iki lapkričio 15d. 16:00
Registracijos anketą rasite čia

Renginį organizuoja JAV ambasada
Renginio partneris Klaipėdos miesto savivaldybės administracija

Delise O’Meally

Delise S. O’Meally yra JAV Nacionalinio akademinių ir sporto organizacijų konsorciumo (NASOK) vykdančioji direktorė. Konsorciumas skatina pozityvius pokyčius visuomenėje, naudojantis sporto galia, šviečia ir įgalina asmenis bei organizacijas, įkvepia juos savo veiksmuose ir mintyse vadovautis teigiamomis vertybėmis bei skleisti socialinės atsakomybės ir lygybės idėjas.
D. O‘Meally jau daugiau nei dvidešimt vienerius metus aktyviai dalyvauja atletikos administravimo srityje, iš kurių beveik septyniolika jos veiklos metų yra susiję su JAV Nacionaline studentų atletikos asociacija (angl. National Collegiate Athletic Association (NCAA)), kurioje ji, be vykdomosios ir administracinės veiklos, vadovavo įgyvendinant tam tikras socialinio teisingumo politikos nuostatas rasiniais, kultūriniais bei lyčių lygybės klausimais. Ji taip pat vadovavo sporto programai skirtai socialinę atskirtį patiriančiam jaunimui. 2010 metais ji įkūrė Tarptautinių santykių programą JAV Nacionalinėje studentų atletikos asociacijoje.
D. O’Meally vaidina svarbų vaidmenį tarptautinio universitetų sporto srityje ir yra Jungtinių Amerikos Valstijų Tarptautinės universitetų sporto federacijos vice-prezidentė, pirmoji Amerikos šalių universitetų sporto federacijos vice-prezidentė, Tarptautinės sporto federacijos Vykdančiojo komiteto bei Globalios universitetų sporto plėtros narė ir šios federacijos Amerikos šalių atstovė lyčių lygybės klausimais.
D. O’Meally aktyviai gina lygias moterų ir įvairių rasių atstovų teises bei tvirtai tiki sporto galia kovojant su nusistovėjusiais barjerais ir kuriant taikią bei teisingą visuomenę bei yra gavusi verslo magistrą, teisės daktaro laipsnį ir yra Indianos valstijos advokatūros narė.
Sekite Delise Twitterio paskyroje: @domeally

Kvietimas_klaipeda_pdf