Klaipėda užauga čia!

2017-05-03 Kategorija: Be kategorijos

Jaunųjų rankininkių varžybos Klaipėdoje

Jaunosios Klaipėdos rankininkės įrodė savo pranašumą prieš Alytaus sportininkes ir pirmą kartą pateko į savo amžiaus grupės (U 13) Lietuvos čempionato finalą.
Dėl patekimo į finalą klaipėdietės kovėsi su Alytaus SRC komanda. Pirmąjį susitikimą uostamiesčio rankininkės laimėjo dviem įvarčiais 18:16. Atsakomąsias rungtynes namuose klaipėdietės pralošė vienu įvarčiu 12:13, tačiau tai nesutrukdė žengti į finalą.
„Rungtynės namuose buvo ypač sunkios, nes neturėjome visos sudėties. Trys merginos gydosi traumas, keletas negalėjo rungtyniauti dėl asmeninių priežasčių. Tačiau labai džiaugiuosi mergaitėmis, kurios, degdamos dideliu noru ir parodžiusios užsispyrimą pirma kartą pateko į finalą ir varžysis tarp keturių geriausių Lietuvos komandų savo amžiaus grupėje. Labai noriu joms palinkėti dar labiau pasitikėti savimi, turėti daugiau ryžto ir užsispyrimo siekiant tikslo„ po rungtynių sakė rankininkes „Viesulo“ sporto centre treniruojanti Jovita Mikalauskienė.
U 13 finalas vyks gegužės 12-14 dienomis. Po šio ilgojo savaitgalio turėtų paaiškėti, su kuo klaipėdietės rungsis dėl nugalėtojų vardo. Rungtynėse įvarčius pelnė: Mireta Rutytė 6, Samanta Klovaitė 4, Neda Gustytė ir Gabija Vedeikyte po 1.
Kelią link finalo skinasi ir Klaipėdos U 15 merginų komanda. Pirmadieni ( 2017-05-01) jos rezultatu 36:15 sutriuškino bendraamžes iš Pasvalio. Norint patekti į finalą, uostamiesčio sportininkėms dar reikės laimėti dvejas rungtynes. Įvarčius pelnė: Donata Moorhaj 14, Meda Budrytė 10, Rūta Švanytė 8, Raminta Ramanauskaitė 2, Lukrecija Siaurytė 1 ir vartininkė Paulina Griučkaitytė 1.