Klaipėda užauga čia!

2017-04-04 Kategorija: Be kategorijos

XV tarptautinis meninės gimnastikos turnyras

Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro mažosios gimnastės dalyvavo Rusijos mieste Zelenogradsk, jubiliejiniame XV tarptautiniame meninės gimnastikos turnyre „Baltijskaja Žemčiūžina“. Mūsų sportininkės rungėsi su stipriomis varžovėmis iš Rusijos bei Baltarusijos. Po varžybų ant garbingos pakylos kopė trys mūsų miesto gimnastės.
Pirmąją garbingą vietą savo amžiaus grupėje iškovojo ir aukso medaliu pasidabino trenerės Dovilės Vilnonės ugdoma sportininkė Viktorija Staponas. Trečiąsias vietas savo amžiaus kategorijoje užėmė Leila Viluckytė (trenerė D. Vilnonė) bei mažiausia Klaipėdos komandos dalyvė – Julija Voločko (trenerė Renata Tankevičienė). Varžybų organizatoriai mūsų komandos gimnastei Lėjai Selivončikaitei įteikė taurę „Mis Žavesys“.