Klaipėda užauga čia!

2026-06-01 Kategorija: Aerobinė gimnastikaKategorija: BadmintonasKategorija: BoksasKategorija: Dviračių sportasKategorija: Graikų-romėnų imtynėsKategorija: Laisvosios imtynėsKategorija: Meninė gimnastikaKategorija: RankinisKategorija: Sportinė gimnastikaKategorija: Sunkioji atletikaKategorija: TekvondoKategorija: Tinklinis

Įteikti sporto centro baigimo pažymėjimai

Praėjusią savaitę pasveikinome šių metų „Viesulo” sporto centro absolventus. Sporto centro baigimo pažymėjimai įteikti net 45 sportininkams!

Sportininkus sveikino Klaipėdos miesto savivaldybės Sporto, jaunimo ir bendruomeninių reikalų skyriaus vedėjas Vytautas Beitas, „Viesulo” sporto centro ekonomistė, laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas, Elena Pranevičienė, treneriai Valdonė Šniaukienė, Andrej Iljin.

Į tolesnį akademinį ir sportinį kelią palydėjome 4 aerobinės gimnastikos, 2 badmintono, 2 bokso, 2 dviračių sporto, 1 graikų-romėnų imtynių, 5 laisvųjų imtynių, 3 meninės gimnastikos, 4 rankinio, 4 sportinės gimnastikos, 2 sunkiosios atletikos, 14 tinklinio ir 2 tekvondo atstovus.

Sėkmingo skrydžio!

Virginijos Kesminės nuotr.