Klaipėda užauga čia!

2024-04-05 Kategorija: Be kategorijos

Sportui net pusšimtį metų skyrusi klaipėdietė šiltai išlydėta į užtarnautą pensiją

Balandžio 5-oji – Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro metodininkei, anksčiau dirbusiai ir miesto Sporto skyriuje, ir jau nebeegzistuojančiame Sporto centre, Virginijai Zitai Dvelienei – paskutinė oficiali darbo diena. 

Į jos darbą nuo ankstyvo ryto su gėlių puokštėmis ir dovanomis plūdo Klaipėdos sporto treneriai ir sportininkai.

Padėkoti už svarų indėlį į Klaipėdos sportą atvyko ir Klaipėdos savivaldybės sporto skyriaus atstovės – vedėja Rasa Rumšienė ir vyr. specialistė Viktorija Butkevičienė.

Susirinkusieji apie Virginiją Zitą Dvelienę atsiliepė tik gražiais žodžiais, dėkojo už patarimus, žinias ir perteiktas pamokas.

„Jūs visada buvote ir liksite lyg mūsų mama, kuri visada pagelbės, patars ir nuves teisingu sporto keliu. Ačiū Jums už visas pamokas“, – dėkojo „Viesulo“ sporto centro treneriai.

Pati V. Dvelienė linkėjo, kad treneriai ir jų auklėtiniai toliau sėkmingai garsintų Klaipėdos vardą skambiomis sporto pergalėmis.

„Sporto srityje dirbau nuo 1975 metų. Taigi, jau – beveik pusšimtis metų. Juk yra sakoma: „Žmonėms reikia duonos ir žaidimų“.

Mano noras yra toks, kad kuo daugiau vaikų sportuotų, per fizinį aktyvumą žaistų žaidimus ir kad kuo daugiau žmonių pasirinktų kūno kultūros ir sporto specialybes. Juk kuo aktyvesnė visuomenė, tuo ji sveikesnė”, – sakė energinga ir optimizmu trykštanti moteris. 

Ji pažadėjo, kad nuo sporto neatitols – visada, esant poreikiui pakonsultuos trenerius, patars ir, esant galimybėms, apsilankys sporto varžybose.

„Keistas jausmas po tiek darbo metų praleistų su sportu išeiti į pensiją. Savotiško jaudulio ir nostalgijos tikrai yra, bet optimizmo ir geros nuotaikos neprarandu“, – „Vakarų ekspresui“ sakė Virginija Zita Dvelienė. 

Šaltinis: ve.lt

Virginijos Kesminės nuotraukos