Klaipėda užauga čia!

2024-02-26 Kategorija: Laisvosios imtynės

Lukas Krasauskas Europos čempionate užėmė 9 vietą

Bukarešte, Rumunijoje, vykusiame Europos imtynių čempionate „Viesulo” laisvųjų imtynių atstovas Lukas Krasauskas (tr. Sergejus Kasimovas) užėmė 9 vietą.

97 kg svorio kategorijoje varžėsi 17 sportininkų.

L. Krasauskui pirmasis tekęs varžovas – Givi Matcharashvili iš Sakartvelo. Tai tituluotas sportininkas, pasaulio čempionato prizininkas, Europos čempionas.

„Kovojant prieš tokius varžovus visada lengviau psichologiškai, nes žinai, kad turi atiduoti visas jėgas. Šis varžovas labai mėgsta pats atakuoti, labai gerai jaučia padėtis ir ginasi. Pavyko padaryti keletą atakų, gaila, to neužteko”, – sakė L. Krasauskas.

Sakartvelo atstovas pateko į finalą ir tapo čempionu, tad L. Krasauskas turėjo paguodos kovą su taip pat daug titulų turinčiu varžovu.

„Paguodos kovose kovoti visada sunkiau, tačiau pavyko padaryti atakų. Varžovas pasirinko mane spausti nuo pat pirmosios minutės, buvo ir labai techniškas, ir greitas. Pralošiau dvi kovas ir likau devintas. Pritrūko jėgų kovoti su tokiais varžovais, bet noras didelis, treniruosiuosi, taisysiu klaidas. Laukia įdomus sezonas”, – ryžtingai nusiteikęs L. Krasauskas.

Nuotraukos: uww.org