Klaipėda užauga čia!

2023-06-29 Kategorija: Sunkioji atletika

Kviečiame prisidėti prie trenerio Manto Žvirblio svajonės įgyvendinimo

„Viesulo” sporto centro sunkiosios atletikos treneris Mantas Žvirblys siekia dalyvauti Pasaulio meistrų čempionate, o kad ši svajonė taptų labiau pasiekiama, prašo sportui neabejingų žmonių palaikymo. Kviečiame prisidėti prie svajonės įgyvendinimo!

Pats M. Žvirblys savo tikslą pristato taip: „Sunkiąja atletika užsiimu jau 26 metus. Būdamas profesionaliu atletu dalyvavau ne vienose tarptautinio lygio varžybose, tačiau profesionalo karjerą pristabdė patirta riešo trauma.

Iš atleto perėjau į trenerius, tačiau sportininko vaidmens niekad neišsižadėjau ir šiemet, nors jau ir sulaukęs veteranų amžiaus (>35 m.), pagaliau iškovojau Lietuvos čempiono titulą. Taip pat praėjusiais metais Europos meistrų sunkiosios atletikos čempionate tapau bronzos medalio laimėtoju.

Sporte nepasiduodu ir siekiu išsikeltų tikslų. Būtent tokiu tikslu po Europos čempionato tapo siekis sudalyvauti Lenkijoje, Wieliczka mieste, vyksiančiame Pasaulio meistrų čempionate.

Esu pasirengęs kovoti dėl prizinių vietų, tačiau, norint ten atstovauti Lietuvai, reikalinga finansinė parama, skirta startiniam mokesčiui, kineziterapeuto paslaugoms, maisto papildams, kelionės išlaidoms bei apgyvendinimui. Todėl net ir minimali parama bus naudinga siekiant aukštų pergalių. Iš anksto dėkoju visiems, kurie palaiko ir prisideda prie šio tikslo siekimo!”

Plačiau apie trenerio Manto svajonę: https://gogetfunding.com/pasaulio-sunkiosios-atletikos-meistru-cempionatui/