Klaipėda užauga čia!

2023-03-20 Kategorija: Rankinis

„Viesulo” rankininkės – Lietuvos U-18 čempionės!

Praūžė sėkmingas savaitgalis „Viesulo” rankininkams.

Trenerių Daivos Pakulienės ir Jovitos Mikalauskienės auklėtinės tapo Lietuvos U-18 čempionėmis.

Merginų jaunimo U18 turnyro finale dėl dukart olimpinės čempionės Aldonos Česaitytės-Nenėnienės taurės varžėsi Kauno r. SM ir Klaipėdos „Viesulo“ SC ekipos. Nugalėtojoms išaiškinti prireikė baudinių serijos. Taurę laimėjo Klaipėdos komanda 36:34/32:32 (15:16). Naudingiausių žaidėjų prizais apdovanotos garliaviškė Marija Čelpačenko ir klaipėdietė Elizabeta Klapčiukaitė.

Rasos Juškėnienės ir Auksuolės Stropienės treniruojami vaikinai pasipuošė Lietuvos U-16 čempionato sidabro medaliais.

Pasaulio čempiono Raimundo Valucko taurę vaikinų jaunių U16 varžybose iškovojo Šiaulių SC „Dubysa“. Finale šiauliečiai 35:26 (21:14) nugalėjo Klaipėdos „Viesulo“ SC komandą. Šiaulietis Simas Butkus ir klaipėdietis Orestas Siutelas gavo naudingiausių žaidėjų prizus.