Klaipėda užauga čia!

2023-01-31 Kategorija: Be kategorijos

„Viesulo“ boksininkų pergalės Kaune ir Telšiuose

Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro boksininkai savaitgalį skynė pergales: į Klaipėdą parvežta visų spalvų medalių.

Kaune vykusiame Lietuvos didžiųjų miestų jaunimo ir suaugusiųjų bokso čempionate trys „Viesulo” sporto centro auklėtiniai iškovojo medalius.

Trenerės Anos Starovoitovos treniruojami Paulius Vytautas Žymančius (gim. 2005 m.) ir Justas Gikaras (gim. 2005 m.) pasipuošė aukso medaliais, o Henrikas Sidaravičius (gim. 2006 m.) iškovojo bronzą. Vertingos patirties čempionate įgijo Dmitrij Bondarenko (gim. 2006 m.), kuris šiemet debiutavo jaunimo amžiaus grupėje.

Džiugiomis emocijomis pasidalijusi A. Starovoitova teigė, kad kitas laukiantis išbandymas jauniesiems boksininkams – Lietuvos jaunimo bokso čempionatas, kuriam intensyviai ruošiamasi.

Taip pat praėjusį savaitgalį Telšiuose vykusiame tarptautiniame bokso turnyre „Geležinis kumštis” „Viesulo“ atstovai iškovojo net 6 prizines vietas.

Gustas Bubliauskas (gim. 2011 m.) ir Rapolas Širvys (gim. 2007 m.) pasidabino  sidabro medaliais, o Arenas Volkovas (gim. 2011 m.), Titas Kazakevičius (gim. 2007 m.), Andrej Andrejev (gim. 2005 m.) ir Adrijus Auškalnis (gim. 2005 m.) grįžo su bronza.

„Viesulo” sporto centro komandą į turnyrą lydėjo treneriai Gytis Vaitkus ir Antanas Skripkauskas.

Šiame turnyre dalyvavo įvairių amžiaus grupių boksininkai iš Latvijos, Estijos, Ukrainos, taip pat komandos iš Palangos, Pasvalio, Biržų, Tauragės, Klaipėdos ir Telšių – iš viso varžėsi 54 boksininkai.