Klaipėda užauga čia!

2022-10-21 Kategorija: Be kategorijos

Gimnasčių pergalės tarptautiniame turnyre.

Šiais metais pirmosios gimnasčių varžybos vyko Kaune. „Viesulo“ sporto centro meninės gimnastikos sportininkės sėmėsi patirties ir varžėsi su pajėgiomis varžovėmis iš Lenkijos, Ukrainos ir Lietuvos. Kauno sporto mokyklos „Startas“ organizuotame turnyre „Kauno Taurė-2022“ dalyvavo virš 100 dalyvių. Mūsų miestą atstovavo trenerių Rasos Vaserienės ir Renatos Tankevičienės sportininkių komanda.

Jauniausiųjų, 2016 metais gimusių gimnasčių grupėje varžėsi septynios jaunosios gracijos. Ant apdovanojimų pakylos šioje amžiaus grupėje stovėjo tik klaipėdietės. Pirmąją vietą iškovojo Polina Parafeinikova, antrąją – Elija Pintverytė, bronzos medaliu ir taure džiaugėsi Aleksandra Šuopytė.

2015 metų gimimo gimnasčių A kategorijos grupėje, žymiu balų skirtumu aplenkusi savo varžovę iš Vilniaus, ant aukščiausio apdovanojimo laiptelio aukštai iškėlusi savo iškovotą taurę ir pasidabinusi aukso medaliu, stovėjo Klaipėdos atstovė Irina Rožkova.

2015 metų gimimo B kategorijos sportininkių grupėje sidabro medaliu ir taure džiaugėsi komandos draugė Junė Virškutė.

2011 metų gimimo, B kategorijos gimnasčių grupėje  pirmą vietą iškovojo ir aukso medaliu savo kolekciją papildė gimnastė Leticija Špučytė.

2008 metų gimimo, B gimnasčių jaunučių grupėje aukso medaliu pasipuošė ir iškovojo didžiausią taurę „Viesulo“ sporto centro sportininkė Karina Kazlauskaitė.

FOTO: Agatos Šuopienės