Klaipėda užauga čia!

2022-05-18 Kategorija: Be kategorijos

Ventspilio miesto atviro čempionato varžybos

Klaipėdos ,,Viesulo“ sporto centro sportinės gimnastikos mergaičių komanda vyko į Latvijos Respublikos Ventspilio miesto atviro čempionato varžybas.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje mūsų sportininkė iš Ukrainos Violetta Siander laimėjo daugiakovės varžybas, iškovojo I vietą pratimuose ant lygiagrečių ir III vietą atraminiame šuolyje.

Penktos sporto klasės varžybose Kornelija Gailė daugiakovėje iškovojo  II vietą,  tapo laimėtoja      atraminiame šuolyje ir pratimuose ant buomo. Gabriela Šimkutė daugiakovėje užėmė 6 vietą.

Ketvirtos  sporto klasės varžybose Emilija Karavackaja užėmė dvi trečiąsias vietas – pratimuose ant lygiagrečių ir atraminiame šuolyje.

2012 g. m. dalyvių grupėje (trečia sporto klasė) Polina Jevsikova daugiakovėje užėmė III vietą, laimėjo atraminį šuolį, buvo antra ant buomo ir trečia laisvuosiuose pratimuose.

Komandą varžyboms ruošė trenerės: Olga Malyševa ir Natalija Šigajeva.