Klaipėda užauga čia!

2022-04-19 Kategorija: Be kategorijos

Sportinės gimnastikos Lietuvos čempionatas

2022-04-08 Kaune vyko Lietuvos sportinės gimnastikos suaugusiųjų ir jaunimo Taurės bei atskirų prietaisų čempionato varžybos, kuriose Klaipėdą atstovavo ,,Viesulo“ sporto centro sportinės gimnastikos sportininkės (tr. Olga Malyševa ir Natalija Šigajeva).

Mūsų gimnastės dalyvavo ir jaunimo ir suaugusiųjų varžybose.

Pirmą kartą ,,Viesulo“ sporto centrą atstovavo 17-metė ukrainietė Violetta Siander. Jos dalyvavimas varžybose bei pasirodymas buvo šiltai sutiktas ir aukštai įvertintas: suaugusiųjų varžybose Violetta užėmė II vietą pratimuose ant buomo (o tai jos mylimiausias prietaisas), bei III vietą atraminiame šuolyje. Per žingsnį nuo prizininkių pakylos Violetta liko  Taurės daugiakovės varžybose – ketvirta vieta. Kita šios grupės atstovė Gabrielė Smirnova užėmė septintą vietą.

Jaunimo grupėje (25 dalyvės) geriausiai iš klaipėdiečių pasirodė Milana Ivanova: penkta vieta pratimuose ant lygiagrečių, aštunta – daugiakovėje ir laisvuosiuose pratimuose. 7 vietą  dešimtuke užiemė  Jana Anuškevič  ir Ugnė Žemgulytė (10 vieta) atraminiame šuolyje,  Arina ir Nika Bakanovos pratimuose ant buomo (9 ir 10 vieta).