Klaipėda užauga čia!

2017-05-29 Kategorija: Be kategorijos

Lietuvos vyrų, jaunių ir jaunučių dviračių treko čempionatas

Gegužės 27-28 dienomis, Panevėžio „Cido“ arenoje, vykusio Lietuvos vyrų, jaunių ir jaunučių dviračių treko čempionato pirmą varžybų dieną (šeštadienį) „Viesulo“ sporto centro atstovai iškovojo šešis medalius – du aukso, tris sidabro ir vieną bronzos.
4 km vyrų komandų persekiojimo lenktynėse trenerio Artūro Šiugždinio auklėtiniai iškovojo pirmas dvi vietas. Šalies čempionais tapo Justas Beniušis, Rojus Adomaitis, Romas Zubrickas ir Denas Masiulis. Jie distanciją įveikė per 4 min. 30,8 sek. Sidabras atiteko Arvydui Bireniui, Kazimierui Ramonui, Svajūnui Strakšiui ir Zigmui Derkinčiui. Jie nugalėtojams pralaimėjo 8,6 sek.
Jaunių komandų sprinto rungtyje R. Zubrickas, D. Masiulis ir Z. Derkintis iškovojo auksą (51,881 sek.).
Jaunių skreče (10 km; 40 ratų; 14 dalyvių) D. Masiulis pelnė sidabro medalį. Nugalėjo Rokas Gelžinis (Panevėžio „Fortūna“). Bronza atiteko Aristidui Kelmeliui (Kauno SM „Gaja“).
Z. Derkintis užėmė ketvirtą vietą, o R. Zubrickas bei Mantas Januškevičius („Gaja“) pasidalijo 5-6 vietas.
2 km jaunių asmeninėse persekiojimo lenktynėse (12 dalyvių) R. Zubrickas iškovojo sidabro, o D. Masiulis – bronzos medalius. Nugalėjo Aivaras Naujokaitis (Panevėžio „El-Eko Sport“) – 2 min. 22,28 sek. Romas jam pralaimėjo 1,4 sek., o Denas – 3 sek. Z. Derkintis (+9,4 sek.) užėmė devintą vietą.
4 km vyrų komandų persekiojimo lenktynėse „Viesulo“ sporto centro atstovai iškovojo pirmas dvi vietas. Šalies čempionais tapo Justas Beniušis, Rojus Adomaitis, Romas Zubrickas ir Denas Masiulis. Jie distanciją įveikė per 4 min. 30,8 sek. Sidabras atiteko Arvydui Bireniui, Kazimierui Ramonui, Svajūnui Strakšiui ir Zigmui Derkinčiui. Jie nugalėtojams pralaimėjo 8,6 sek.
Šioje rungtyje dalyvavo penkios komandos.
Antrą varžybų dieną (sekmadienį) „Viesulo“ sporto centro atstovai iškovojo tris aukso medalius!
Jaunių keirino rungtyje (11 dalyvių) triumfavo Romas Zubrickas („Klaipėda“). Pagrindiniame finale antras finišavo Matas Antanavičius („Fortūna“), o trečias – Aivaras Naujokaitis (Panevėžio „El-Eko Sport“). Zigmas Derkintis („Klaipėda“) buvo penktas, o Denas Masiulis („Klaipėda“) – devintas.
3 km jaunių komandų persekiojimo lenktynėse auksą iškovojo D. Masiulis, R. Zubrickas, Z. Derkintis ir M. Antanavičius. Jie distanciją įveikė per 3 min. 25,13 sek. ir antrą vietą užėmusius varžovus pranoko 4,4 sek.
Jaunių daugiakovės varžybas (omniumą), kuriose dalyvavo 14 dviratininkų, laimėjo Z. Derkintis. Jis keturiose rungtyse – skreče, tempo, atkrintamosiose ir grupinėse lenktynėse – surinko 119 taškų. Antrą vietą užėmė Rokas Gelžinis (Panevėžio „Fortūna“), surinkęs 116 taškų. Trečioje vietoje – Mantas Januškevičius (Kauno SM „Gaja“), o ketvirtoje – R. Zubrickas. Šie du dviratininkai pelnė po 109 taškus. Romas užėmė žemesnę vietą, nes paskutiniame finiše buvo penktas, o Mantas – pirmas.
Po dviejų rungčių pirmavęs ir po trijų rungčių antras buvęs D. Masiulis daugiakovės varžybų nebaigė. Jis trečioje rungtyje (atkrintamosiose lenktynėse) griuvo ir susižalojo ranką.
Dvi dienas vykusiose pirmenybėse trenerio Artūro Šiugždinio auklėtiniai pelnė net devynis medalius! Klaipėdiečių sąskaitoje – penki aukso, trys sidabro ir vienas bronzos medalis.