Klaipėda užauga čia!

2022-05-09 Kategorija: Be kategorijos

Lietuvos sportinės gimnastikos jaunučių pavasario čempionatas

2022.05.05-06 Kaune vyko Lietuvos  sportinės gimnastikos jaunučių pavasario čempionatas.

Klaipėdą atstovavo  ,,Viesulo“ sporto centro sportinės gimnastikos mergaičių ir berniukų komandos.

Pirmą dieną puikiai pasirodė mūsų berniukai. II kategorijos programoje (startavo 19 gimnastų) triumfavo Arnas Dacys ir Matvej Vaščinin.  Arnas Dacys nugalėjo atraminiame šuolyje, buvo antras pratimuose ant žiedų, užėmė III vietą pratimuose ant skersinio. Matvej Vaščinin  tapo nugalėtoju pratimuose ant skersinio, užėmė II vietą ant lygiagrečių, III vietą pratimuose ant žiedų. Abu mūsų sportininkai buvo tarp lyderių daugiakovėje: Matvej – II vieta, Arnas – III vieta.

III kategorijos programoje (23 dalyviai) Artemij Stepanov užėmė II vietą atraminiame šuolyje.

Šaunuoliai mūsų berniukai ir jų treneriai Jelena ir Sergej Jemeljanovai!

Antrą varžybų  dieną mergaičių tarpe II kategorijos programoje (12 dalyvių) atraminiame šuolyje nugalėjo Kornelija Gailė, Emilija Karavackaja  užėmė III vietą.

III kategorijos programoje tarp 2011 g. m.  gimnasčių  mūsų Dovilė Stonkutė užėmė III vietą atraminiame šuolyje.

Mergaičių komandos  trenerės Olga Malyševa ir Natalija Šigajeva.

Artimiausiu laiku gegužės 21 d. mūsų laukia gražios vaikų ,,Vilties Gimnastika-2022“ varžybos, kuriose dalyvaus patys mažiausieji ,,Viesulo“ sporto centro auklėtiniai, o taip pat ir vaikai su negalia (Dauno sindromas, autizmo spektro sutrikimai).

Birželio mėn. ,,Viesulo“ gimnastai  (mergaitės ir berniukai) ir vėl vyks į Kauną, kur mažiausieji mūsų auklėtiniai dalyvaus Lietuvos vaikų čempionate.

Linkime sportininkams ir treneriams gražių startų ir sportinės sėkmės!