Klaipėda užauga čia!

2017-03-07 Kategorija: Be kategorijos

Lietuvos didžiųjų miestų bokso čempionatas

Kaune vyko Lietuvos didžiųjų miestų bokso čempionatas, kuriame „Viesulo“ SC boksininkai iškovojo 10 medalių.
Suaugusių grupėje nenugalimi buvo olimpinės pamainos boksininkai: Deividas Girulis (sv.kat. iki 75kg) ir Jonas Gavėnas (sv.kat. iki 91kg) kuriuos čempionato varžyboms ruošė treneris Eugenijus Vaitkus. Trenerio Gyčio Vaitkaus auklėtiniai: Mantas Dužinas (sv. kat. iki 60 kg) tapo čempionu, o toje pačioje svorio kategorijoje Sigitas Stončius iškovojo 3 vietą. Svorio kategorijoje iki 64 kg Renatas Dužinas tapo 2 vietos laimėtoju.
Jaunimo grupėje trenerio Eugenijaus Vaitkaus auklėtiniai: Neilas Šeputis iškovojo 2 vietą, o Vilius Kybartas ir Žilvinas Sungaila tapo 3 vietos laimėtojais. Mantas Gricius (tr. Gytis Vaitkus) ir Sergėj Iljin (tr. Antanas Skripkauskas) taip pat iškovojo3 vietą.