Klaipėda užauga čia!

2020-10-15 Kategorija: Be kategorijos

Klaipėdos sunkiaatlečiai – tarp šalies lyderių

Panevėžyje vykusiuose Lietuvos sunkiosios atletikos jaunių (iki 17 metų) ir jaunimo (iki 20 ir iki 23 metų) čempionatuose per apdovanojimų ceremoniją skambėjo ir Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro auklėtinių pavardės.

Klaipėdos jaunieji sunkiaatlečiai jaunių čempionato įskaitoje tarp 13 šalies ekipų iškovojo antrąją vietą, o tarp jaunimo iki 20 metų – trečiąją vietą.

Jaunimo iki 23 metų čempionate nebuvo skaičiuojami komandiniai taškai – geriausieji buvo apdovanoti susumavus taškus pagal Sinklerio skaičiavimo lentelę.

Čia prizininkų trejetuką užėmė visi trys klaipėdiečiai – „Viesulo“ sporto centro auklėtiniai. Pirmąją vietą iškovojo Manto Žvirblio auklėtinis Lukas Kordušas (347,2 tšk.). Jis išrovė 130 kg, išstūmė 165 kg ir dvikovėje surinko 295 kg.

Antras liko Vinco Šlevinskio ir Algimanto Trajanausko auklėtinis Karolis Andrijauskas. Jis išrovė 135 kg, išstūmė 160 kg ir dvikovėje surinko 295 kg. Pagal Sinklerio skaičiavimo lentelę jo sąskaitoje – 331,9 tšk. Mažesnę taškų sumą už pirmoje vietoje likusį L. Kordušą lėmė tai, kad K. Andrijauskas sveria 96 kg, o L. Kordišas – 86 kg.

Į geriausiųjų trejetuką dar prasibrovė Vincentas Skirka (treneriai V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas). Jis išrovė 118 kg, išstūmė 135 kg ir dvikovėje surinko 253 kg. Pagal Sinklerio skaičiavimo lentelę V. Skirkos sąskaitoje – 326,3 tšk.

Lietuvos jaunių čempionate geriausiai iš klaipėdiečių pasirodė Modestas Grabauskas, neturėjęs lygių svorio iki 96 kg grupės varžybose. Šis M. Žvirblio auklėtinis išrovė 83 kg, išstūmė 105 kg sveriančias štangas ir dvikovėje surinko 188 kg.

Dar jaunių pirmenybėse medalius iškovojo Oskaras Keraitis (iki 73 kg, III vieta, treneriai V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas) ir Faustas Dukauskas (iki 96 kg, III vieta, M. Žvirblis). Per plauką nuo medalių skirtingose svorio grupėse liko Neilas Gineikis, Lukas Čiesna, Justinas Valionis ir Romenas Vasiljevas.

Lietuvos jaunimo iki 20 metų čempionate „Viesulo“ sporto centro auklėtiniai iškovojo penkis medalius – 3 aukso ir 2 sidabro.

Lietuvos čempionais tapo Mindaugas Tauginas (iki 96 kg, dvikovės rezultatas – 263 kg, treneriai V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas), Kornelijus Pamarnackas (iki 102 kg, dvikovės rezultatas – 284 kg, V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas) ir Dovydas Daračius (per 109 kg, dvikovės rezultatas – 210 kg, M. Žvirblys). Vicečempionų laurus iškovojo Justas Komža (iki 61 kg, dvikovės rezultatas – 161 kg, V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas) ir Deividas Drąsutavičius (iki 73 kg, dvikovės rezultatas – 176 kg, V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas).

LYDERIS. Lietuvos jaunių (iki 17 metų) čempionas Modestas Grabauskas. Jis svorio iki 96 kg varžybose išrovė 83 kg, išstūmė 105 kg sveriančias štangas ir dvikovėje surinko 188 kg.