Klaipėda užauga čia!

2019-07-29 Kategorija: Be kategorijos

Klaipėdos gimnastės Maskvoje

Lietuvos meninės gimnastikos jaunimo rinktinė, tarp kurių yra ir dvi Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro auklėtinės – Maja Gaiduk ir Paulina Jočytė, su džiugiomis naujienomis grįžo iš Maskvoje (Rusija) vykusio pirmojo pasaulio jaunimo meninės gimnastikos čempionato. Tarp pasaulio elito besivaržiusios klaipėdietės pateko į skirtingų rungčių finalus ir buvo gana arti medalių. Lietuvos grupinių pratimų rinktinė, kurią sudarė klaipėdietė P. Jočytė, trys kaunietės – Eva Dovidonytė, Emilė Tarnauskaitė, Patricija Kilijonaitė ir vilnietė Gabija Cicėnaitė, pateko į pratimų su kaspinais varžybų finalą ir užėmė šeštąją vietą. Atrankoje lietuvės buvo penktos. Čempione tapo Rusijos komanda, antrąją vietą užėmė Baltarusijos rinktinė, trečiąją – Izraelio. Klaipėdietė Maja Gaiduk pratimuose su kamuoliu surinko 16,850 balo ir užėmė dešimtąją vietą.

Individualiose varžybose klaipėdietė M. Gaiduk (tr. Viktorija Bagrijeva-Petrova) pratimuose su kamuoliu surinko 16,850 balo ir užėmė dešimtąją vietą, pratimuose su kuokelėmis – 18-ąją. Kiekvienoje rungtyje dalyvavo po vieną gimnastę iš 61 valstybės.

Lietuvos grupinių pratimų rinktinė, kurios gretose buvo ir klaipėdietė Paulina Jočytė, pateko į pratimų su kaspinais varžybų finalą ir užėmė šeštąją vietą.