Klaipėda užauga čia!

2019-03-01 Kategorija: Be kategorijos

Atviras sportinės gimnastikos čempionatas

Ventspilyje (Latvija) vyko atviras sportinės gimnastikos čempionatas. Jame dalyvauti buvo pakviesti Klaipėdos miesto gimnastai. Šiose varžybose taip pat dalyvavo komandos iš Rygos. Iš viso dėl medalių rungtyniavo 58 gimnastai. Mūsų miestą atstovavo „Viesulo“ sporto centro berniukai (treneriai Jelena ir Sergejus Jemeljanovai). Startas buvo sėkmingas mūsų sportininkams, iškovoti įvairių spalvų medaliai. Tarp gimnastų startavusių pagal III sporto klasę daugiakovėje Matvej Vaščinin užėmė 3 vietą, o Erikas Zavjalovas tapo nugalėtoju. Pagal prie-junior  programą daugiakovėje 3 vietą iškovojo Ilja Kožuchar, Devin Talanov liko ketvirtas, šeštą vietą užėmė Alanas Kundreckas. Ant atskirų prietaisų Ilja Kožuchar buvo geriausias ir iškovojo 1 vietą  laisvuosiuose  pratimuose  ant žiedų. Alanas Kundreckas laimėjo 1 vietą ant arklio, 2 vietą laisvųjų pratimų, 3 vietą iškovojo atraminiame šuolyje ir trečią ant žiedų, Devin Talanov užėmė 3 vietą ant skersinio. Šios varžybos padėjo mūsų sportininkams pasitikrinti jėgas prieš artėjantį Lietuvos Respublikos jaunių čempionatą.