Klaipėda užauga čia!

2017-02-17 Kategorija: Be kategorijos

Ant dziudo tatamio ir keturmečiai

Panevėžyje vyko rajono atviros dziudo vaikų pirmenybės. Jose dalyvavo sportininkai iš Alytaus, Kauno, Kauno raj., Biržų, Utenos, Rokiškio, Pasvalio, Vilniaus, Šiaulių, Klaipėdos ir Latvijos miestų. Mažiausiose svorio kategorijose iki 16 ir 19 kilogramų dalyvavo net keturmečiai kovotojai. Vienas iš jų klaipėdietis Jonas Mikėnas, kuris įveikęs keturis varžovus, tapo šių varžybų nugalėtoju. Taip pat puikiai kovojo ir čempionais tapo Amira Nasretdinova svorio kategorijoje iki 38 kilogramų ir Roman Skvorcov svorio kategorijoje iki 22 kilogramų. Jei Romanui tai ne pirmas turnyras ir iškovotas medalis, tai Amirai Nasretdinovai buvo pirmas pasirodymas ant dziudo tatamio. Ji yra praeityje gerai žinomo mūsų kovotojo Aleksandro Nasretdinovo dukra.Taigi pirmas krikštas Amirai ir Jonui pavyko. Antrąją vietą iškovojo Daniil Tovpeko svorio kategorija iki 42 kilogramų. O bronzos medaliu pasidabino Dmitrij Baranov svorio kategorija iki 28 kilogramų. Visi mūsų jaunieji dziudistai treniruojasi ,,Viesulo“ sporto centre pas trenerius Joną Tilviką, Mindaugą Railą ir Andrių Mikėną.