Klaipėda užauga čia!

2021-06-04 Kategorija: Be kategorijos

Apdovanoti pirmieji Nacionalinės badmintono lygos čempionai.

Lietuvos komandinis klubų čempionatas, šiais metais virtęs Nacionaline badmintono lyga (NBL), savaitgalį į Kauną subūrė pajėgiausias šalies komandas siekti pirmojo čempionų titulo. Šešių etapų turnyre dalyvavo pajėgiausios komandos iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Tauragės, Palangos ir Kretingos. Finaliniame etape, kaip ir tikėtasi, vyko dramatiška kova tarp turnyro lyderių – Klaipėdos SC „Viesulo“ komandos ir Kęstučio Navicko badmintono akademijos.

Susitikimų seriją iki trijų pergalių pradėjo mišriųjų dvejetų poros. Abi komandos rodė didelį norą laimėti ir praėjus startiniam jauduliui demonstravo kokybišką badmintoną. Pirmieji su startiniu jauduliu greičiau susidorojo klaipėdiečiai. Antrame sete iniciatyvą perėmė Kauno atstovai. Visgi lemiamame sete Klaipėdos atstovai: Rebeka Aleksevičiūtė ir Jonas Petkus įrodė savo patirtį ir pelnytai nugalėjo permainingoje trijų setų kovoje 21:18 19:21 21:13.

Antrąjį tašką klaipėdiečiams pelnė vyrų dvejetų pora Danielius Beržanskis ir Ignas Reznikas 21:14 21:14 įtikinamai įveikę Mantą Maulę ir Kazimierą Dauskurtą.

Išlyginti rezultatą į žūtbūtinę kovą stojo ilgametis kurčiųjų rinktinės žaidėjas Kazimieras Dauskurtas. Prieš klaipėdietį Joną Petkų pirmajame sete pirmavęs K. Dauskurtas, lemiamą akimirką suklydo ir apmaudžiai pralaimėjo 19:21. Antrame sete nebepakako jėgų ir pergalę 21:11 šventė Jonas Petkus. Klaipėdos Viesulo sporto centro komanda tapo pirmosios Nacionalinės badmintono lygos čempionais.