Klaipėda užauga čia!

2021-05-04 Kategorija: Be kategorijos

„Viesulo-Dragūno“ rankininkai – I lygos vicečempionai!

Klaipėdos rankinio klubo „Dragūnas“ dublerių komanda „Viesulas-Dragūnas“ savaitgalį tapo Lietuvos rankinio federacijos pirmos lygos vicečempione. Pirmoje lygoje šį sezoną debiutavusiai jaunai komandai sidabro medaliai – puikus pasiekimas.

Nuo sezono pradžios norą žaisti ir charakterį demonstravę Gintaro Cibulskio ir Auksuolės Stropienės auklėtiniai užtikrintai kilo į turnyrinės lentelės viršūnę ir reguliarųjį sezoną užbaigė antroje vietoje, nusileidę tik Vilniaus „Amber“ komandai.

Didžiojo finalo rungtynes „Viesulas-Dragūnas“ pradėjo drausmingai ir rezultatas sviro tai vienos, tai kitos komandos naudai (4:3, 7:5, 9:10, 10:12), po pirmojo kėlinio priekyje nežymiai buvo vilniečiai – 13:14.

Antrajame kėlinyje pasipylė Klaipėdos komandos klaidos ir susikurtos, bet neišnaudotos progos pelnyti įvarčius, kuriomis pasinaudojo varžovai iš sostinės. „Amber“ ėmė krautis persvarą (15:20) ir likusį rungtynių laiką klaipėdiečiams teko vytis varžovus. Vis dėlto vilniečiai pabėgo ir atsilikimui sumažinti nebeužteko laiko (19:23, 23:25, 25:29), tad „Viesulas-Dragūnas“ turėjo pripažinti „Amber“ pranašumą – 27:31.

Sezono pradžioje šiai komandai buvo keltas uždavinys tobulėti ir patekti į geriausiųjų ketvertą, tad jis įgyvendintas su kaupu.

„Viesulo-Dragūno“ žaidėjams atiteko ir individualūs prizai. Geriausiu finalo ketverto žaidėju Klaipėdos komandoje buvo pripažintas Tomas Valentukevičius.

Į sezono simbolinį geriausiųjų žaidėjų septynetuką pateko geriausiu kairiojo pusiau krašto žaidėju išrinktas Rokas Palskys, dešiniojo pusiau krašto – Ignas Savičius. Dar keliose kategorijose „Viesulo-Dragūno“ atstovai liko antri.

Klaipėdos komandos žaidėjams buvo sunku slėpti apmaudą dėl išslydusių aukso medalių, tačiau treneriai G. Cibulskis ir A. Stropienė pabrėžė, kad tokiai jaunai komandai iškopimas į finalą ir sidabro medaliai yra puikus pasiekimas.