Klaipėda užauga čia!

2021-04-12 Kategorija: Be kategorijos

Lietuvos bokso rinktinė

Balandžio 12-23 dienomis Lenkijos Kielcų mieste vyks pasaulio jaunimo bokso čempionatas. Dėl medalių kovos beveik 500 boksininkų ir boksininkių iš 66 valstybių. Pasaulio jaunimo čempionatas turėjo vykti pernai, bet dėl koronaviruso pandemijos buvo perkeltas į šiuos metus.

Pirmą kartą istorijoje pasaulio jaunimo čempionate kovos Lietuvos boksininkės, o tarp jų ir Klaipėdos ,,Viesulo” sporto centro boksininkė Beata Galdikaitė (treneris Gytis Vaitkus).

„Laukia istorinis debiutas. Merginos nusiteikusios kovingai ir nekantriai laukia pasaulio čempionato kovų. Dėl pandemijos labai trūksta tarptautinių varžybų patirties. Prieš čempionatą turėjome stovyklą Lenkijoje ir Pasvalyje, kur buvo atvykusios latvės. Dviejų stovyklų tikrai per mažai. Bet ir kitų šalių rinktinės turėjo panašias sąlygas dėl visą pasaulį sukausčiusios pandemijos“, – sako Lietuvos merginų jaunimo rinktinės treneris S. Balčiauskas.

Lietuvos boksininkai savo varžovus sužinos po burtų traukimo ceremonijos pirmadienio vakare. Čempionato kovos prasidės antradienį. Pasaulio čempionai paaiškės balandžio 23 dieną.