Klaipėda užauga čia!

2019-04-24 Kategorija: Be kategorijos

Tarptautinis tradicinis XVIII meninės gimnastikos turnyrasKaliningrado mieste (Rusija) vyko tarptautinis tradicinis XVIII meninės gimnastikos turnyras „BALTIJSKAJA ŽEMČIŪŽINA-2019“ , kuriame dalyvavo  Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro gimnastės.

Sportininkės varžėsi savo amžiaus grupėse su stipriomis varžovėmis iš Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Estijos, individualioje programoje bei su grupiniais pratimais.

2011-2012 metais gimusių gimnasčių grupinių pratimų grupėje  startavo 7 komandos. Mūsų miesto grupinių pratimų komanda „KREGŽDUTĖS“  iškovojo aukštą antrą vietą. Uostamiesčio gimnastės: Julija Voločko, Ugnė Vasiliauskaitė, Izabelė Bertulė, Kristina Luca ir Veronika Chmeliova savo trofėjų kolekciją pasipildė  sidabro medaliais.

Suaugusiųjų grupės (2002 metų gimimo ir vyresnės) pogrupyje  trečią vietą ir bronzos medalį iškovojo mūsų komandos narė Andžela Kasperavičiūtė.

Tarp  2012 metais gimusių gimnasčių (19 dalyvių)  antrą vietą užėmė ir sidabro medaliu pasidabino klaipėdietė Kristina Luca.

Pačių mažiausių gimnasčių (2013 metų gimimo) pogrupyje startavo 13 sportininkių. Visas tris prizines vietas iškovojo mūsų uostamiesčio gimnastės. Pirmą vietą užėmė mūsų „Viesulo“ sporto centro atstovė Odrė Andrulytė, antrąją – jos komandos draugė Gustė Kiaupaitė, trečiąją – Selija Jafišova.

Varžyboms sportininkes ruošė sporto centro trenerės Rasa Vaserienė ir Renata Tankevičienė.