Klaipėda užauga čia!

2019-02-11 Kategorija: Be kategorijos

Lietuvos vaikų meninės gimnastikos čempionatas.Sausio 19 dieną Kaune vyko pirmosios šių metų respublikinės varžybos – Lietuvos vaikų meninės gimnastikos čempionatas. Dėl čempionių titulo varžėsi mažosios gimnastės iš Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos. Klaipėdą atstovavo „Viesulo“ sporto centro jaunosios sportininkės.

2009 metų gimimo grupėje (25 dalyvės) čempione tapo ir aukso medaliu džiaugėsi mūsų miesto atstovė Anastasija Voločko. Trečią vietą, šioje amžiaus grupėje, iškovojo Anastasijos komandos draugė Vesta Mekuškaitė.

2010 metais gimusių gimnasčių tarpe (22 dalyvės) garbingą čempionės titulą iškovojo klaipėdietė – Vesta Simonaitytė.

   2011 metų gimimo grupėje (24dalyvės) mūsų miesto gimnastė Akvilė Jočytė užėmė garbingą trečią vietą ir pasipuošė bronzos medaliu.

Grupinių pratimų rungtyje dvi uostamiesčio komandos stovėjo ant apdovanojimų pakylos. Komanda „SMILTELĖ“ (Lilija Maiboroda, Sofija Kovalenko, Abigelė Pucetaitė) iškovojo didžiausią taurę ir aukso medalius, o komanda „PEPĖS“ (Veronika Chmeliova, Kristina Luca, Justė Venckutė, Odrė Andrulytė, Selija Jafišova) savo kolekciją papildė antros vietos taure bei sidabro medaliais.

Prizininkes varžyboms ruošė „Viesulo“ sporto centro trenerės: Dovilė Vilnonė, Juta Aliukonienė, Julija Simonaitienė, Viktorija Bagrijeva, Valentina Bagrijeva ir Renata Tankevičienė.