Klaipėda užauga čia!

2019-01-29 Kategorija: Be kategorijos

Klaipėdos miesto atviros meninės gimnastikos pirmenybės „SNAIGĖ-2019“„Viesulo“ sporto centro surengtose, jau tradicinėmis varžybomis tapusiose, Klaipėdos miesto atvirose pirmenybėse „SNAIGĖ-2019“ dalyvavo jaunosios gimnastės iš Kauno, Vilniaus, Kaliningrado ir Klaipėdos.

Varžybose rungėsi 2006 metais gimusios ir jaunesnės gimnastės. Mažiausioms gimnastėms – 4 metukai.

2006 metų gimimo grupėje pirmą vietą iškovojo vilnietė. Mūsų miesto atstovė Paulina Smoriginaitė iškovojo bronzos medalį ir taurę.

2007metų gimimo grupėje pirmą vietą iškovojo ir aukso medaliu bei taure džiaugėsi klaipėdietė Sofija Matutytė, sidabro medaliu – komandos draugė Agnė Gintilaitė, trečią vietą iškovojo vilnietė.

2008 metais gimusių gimnasčių sraute visos prizinės vietos buvo klaipėdietėms. 1 vietą iškovojo – Skaistė Razokaitė, 2 vietą – Neda Vaivadaitė, 3 vietą – Karina Kazlauskaitė.

2009 metų gimimo grupėje dėl turnyro prizų rungėsi net 21 gimnastė. Neaplenkiamos buvo dvi klaipėdietės, surinkusios vienodai balų ir užlipusios ant aukščiausio pakylos laiptelio – Anastasija Voločko ir Ugnė Kurklinskaitė. Antrąja vieta pasidalino taip pat dvi klaipėdietėsVasarė Tarankevičiūtė ir Aistrė Stroputė. Bronzos medalį iškovojo komandos draugė Smiltė Šunokaitė.

2010 metų gimimo grupėje stipriausia buvo Kaliningrado gimnastė, antrą vietą iškovojo kaunietė, trečia vieta džiaugėsi Kaliningrado sportininkė.

2011 metų gimimo grupėje iš 20 dalyvių pirmąją vietą pasidalino dvi klaipėdietės Akvilė Jočytė ir Izabelė Bertulė. Sidabro medalis kabėjo ant mūsų miesto atstovės Julijos Voločko kaklo. Vienodai balų surinko ir bronzos medalius bei trečios vietos taures iškovojo klaipėdietė Ugnė Vasiliauskaitė bei Kauno gimnastė.

Tarp 2012 metais gimusių gimnasčių stipriausia buvo Kaliningrado atstovė. Antrą vietą iškovojo mūsų miesto gimnastės Veronika Chmeliova ir Kristina Luca. Bronzą laimėjo klaipėdietė Marija Rinkevičiūtė.

Pačių mažiausių, 2013 metais gimusių sportininkių grupėje stipriausia buvo ir aukso medaliu bei taure savo kolekciją papildė klaipėdietė Elija Vilnonė. Sidabrą iškovojo Odrė Andrulytė, bronzą – Selija Jafišova.

Gimnastes varžyboms ruošė „Viesulo“ sporto centro trenerės: Dovilė Vilnonė, Juta Aliukonienė, Julija Simonaitienė, Rasa Vaserienė, Margarita Zemskaja, Valentina Bagrijeva, Viktorija Bagrijeva ir Renata Tankevičienė.