Klaipėda užauga čia!

2019-01-29 Kategorija: Be kategorijos

Atviras sportinės gimnastikos jaunučių čempionatas

2019-01-26 Klaipėdoje vyko atviras sportinės gimnastikos jaunučių čempionatas. Varžybas organizavo ir vykdė „Viesulo“  sporto centro sportinės gimnastikos treneriai. Šiose varžybose dalyvavo ne tik mūsų miesto gimnastai, bet ir sportininkai iš Kauno, Ventspilio (Latvija) ir Kaliningrado (Rusija). Iš viso varžybose dalyvavo 35 sportininkų. Pagal II kategoriją labai gerai pasirodė Klaipėdos m. gimnastai. Pirmą vietą iškovojo Ilja Kožuchar, antrą vietą užėmė Alanas Kundreckas, trečią vietą iškovojo gimnastas iš Kauno – Kajus Valentonis. III kategorijoje gerai pasirodė Erikas Zavjalovas. Jis daugiakovėje iškovojo antrą vietą. Pirma vieta atiteko Gustui Valentoniui ( Kaunas), o trečią vietą iškovojo gimnastas iš Kaliningrado – Rodion Vinickij.

V-1 programoje Paulius Sirusas (Kaunas) -1 vieta, Jan Nekrasov (Kaliningradas) -2 vieta, Rokas Šadauskas (Kaunas) -3 vieta.

V-2 programoje 1 vietą iškovojo Mihails Ļepuhovs  (Ventspilis), 2 vietą – Ignat Tiupa, 3 vietą – Dmitrij Mirošničenko (Kaliningrad).

Mūsų sportininkus varžyboms ruošė sportinės gimnastikos treneriai: Jelena ir Sergej Jemeljanovai.

Varžybos vyko šiltoje ir draugiškoje atmosferoje. Buvo daug gerų emocijų ir šypsenų.