Klaipėda užauga čia!

2018-11-27 Kategorija: Be kategorijos

„RUDENS TAURĖ-2018“,

Lapkričio 17-18 dienomis Klaipėdoje, 2018 metų Europos sporto mieste, vyko tradicinės atviros meninės gimnastikos pirmenybės „RUDENS TAURĖ-2018“, kuriose dalyvavo virš 150 mažųjų gimnasčių iš Kaliningrado, Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos. Gimnastės rungėsi individualioje bei grupinių pratimų rungtyse ir išsidalino daug rudens taurių. Klaipėdą atstovavo „Viesulo“ sporto centro meninės gimnastikos sportininkės.              2006 metų gimimo grupėje aukso medaliu ir didžiausia taure džiaugėsi Evelina Žadeikytė.

2007 metų gimimo gimnasčių grupėje  ant garbingos pakylos stovėjo dvi klaipėdietės. Pirmąją vietą iškovojo Izabelė Macevičiūtė, antrąją – Živilė Vitkutė.

2008 metų gimimo grupėje  ant aukščiausio pakylos laiptelio, aukštai iškėlusi taurę ir pasidabinusi aukso medaliu, stovėjo Klaipėdos miesto atstovė – Skaistė Razokaitė, sidabro medaliu pasidabino Ugnė Šaulytė, sidabro – Ugnė Šlušnytė.

2009 metų gimimo dalyvių buvo net 22. Dideliu balų skirtumu aplenkusi visas dalyves, aukso medaliu ir rudens taure džiaugėsi klaipėdietė Anastasija Voločko. Vienu laipteliu žemiau, pasidabinusi sidabro medaliu, stovėjo Smiltė Šunokaitė, bronzos medaliu džiaugėsi Karina Frolikova.

2010 metų gimimo grupėje pirmą vietą iškovojo taip pat Klaipėdos atstovė – Vesta Simonaitytė. Trečią vietą iškovojo ir bronzos medaliu bei rudens taure savo kolekciją papildė Estėja Žiliūtė.

2011 metų gimimo grupėje (20 dalyvių) visas medalių komplektas ir taurės atiteko klaipėdietėms: auksas – Akvilei Jočytei, sidabras – Anastasija Kirej, bronza – Ugnei Vasiliauskaitei.

2012 metų gimimo grupėje vienodai balų surinko ir aukso medaliais pasidabino dvi mūsų miesto gimnastės – Abigelė Pucetaitė ir Lilija Maiboroda, sidabro medaliu ir taure savo kolekciją papildė Kristina Luca.

2013-2014 metais gimusių gimnasčių grupėje dalyvavo tik klaipėdietės. Pirmąją vietą iškovojo ir aukso medaliu bei taure labai džiaugėsi Elija Vilnonytė, antrąja vieta, sidabro medaliu ir  taure – Odrė Andrulytė, trečiąja vieta, bronzos medaliu bei rudens taure- Ieva Šeremetova.

2009-2010 metais gimusių grupinių pratimų sraute dalyvavo net 8 komandos. Garbingą pirmąją vietą iškovojo ir aukso medaliais pasipuošė Klaipėdos komanda ARS VIVA (Eleonora Christova, Vasarė Tarankevičiūtė, Gabija Saveikaitė, Ugnė Kurklinskaitė, Smiltė Šunokaitė). Antrą vietą iškovojo Kauno komanda „Startas“, trečią – Vilniaus komanda „Gimnastikos žingsnis“.

2011-2012 metų gimimo grupinių pratimų rungtyje daugiausiai balų surinko ir didžiausią taurę iškovojo Klaipėdos komanda Smiltelė“ (Anastasija Kirej, Ariana Vaičkutė, Abigelė Pucetaitė, Lilija Maiboroda), antrąja vieta džiaugėsi taip pat mūsų miesto komanda –PEPĖS“ (Jana Šlemen, Darja Šlemen, Veronika Chmeliova, Kristina Luca, Rūta Kurlianskaitė), trečioji vieta atiteko Vilniaus komandai „Vilnelė“.

Turnyro „Rudens taurė-2018“ Mis klaipėdietės: Agnė Gintilaitė, Izabelė Bertulė ir 5-metė Amelija Budzinskaitė.

Sportininkes treniruoja trenerės – Valentina Bagrijeva, Rasa Vaserienė, Dovilė Vilnonė, Juta Aliukonienė, Julija Simonaitienė, Viktorija Bagrijeva, Margarita Zemskaja ir Renata Tankevičienė.