Klaipėda užauga čia!

2018-09-26 Kategorija: Be kategorijos

Jaunųjų dziudistų medaliai jaunučių žaidynėse ir tarptautiniame turnyre Vilniuje

Klaipėdos ,,Viesulo“ sporto centro jaunieji dziudistai dvi dienas dalyvavo jaunučių finalinėse žaidynėse Jurbarke ir tarptautiniame dziudo turnyre Vilniuje. Ypač įspūdingas renginys buvo Vilniuje. Jame dalyvavo apie 500 sportininkų iš devynių pasaulio valstybių. Dalyvavo dziudo tradicijomis pasižyminčios komandos iš Prancūzijos, Gruzijos, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos, Graikijos, o taip pat mūsų kaimynai latviai, estai ir lenkai. Puikiai šiame turnyre kovojo mūsų miesto auklėtiniai. Čempionais tapo: Julius Vaišvila, Mantė Klimaitė ir Daniil Šaraj. Antrąją vietą iškovojo Maksim Jakovlev. Ir trečiąsias vietas iškovojo Orestas Ziminas ir Ignas Puškorius. Jurbarke jaunučių žaidynėse trečiąsias vietas iškovojo Maksim Jakovlev, Mantė Klimaitė ir Audra Norvilaitė. Treneriai Jonas Tilvikas ir Andrius Mikėnas liko patenkinti auklėtinių pasirodymu.

Po varžybų