Klaipėda užauga čia!

2018-08-28 Kategorija: Be kategorijos

Tarptautinis paplūdimio rankinio vaikų turnyras „Viesulo Taurė 2018”

Rugpjūčio 15-17 dienomis, I Melnragės paplūdimyje jau vienuoliktą vasarą vyko tarptautinis paplūdimio rankinio vaikų turnyras „Viesulo Taurė 2018“, kuriame dviejose amžiaus grupėse varžėsi 30 mergaičių ir 30 berniukų komandų, per tris dienas buvo sužaista 99 rungtynės. Oras buvo geras, traumų vaikai nepatyrė, aikštelėse vyko įtemptos kovos, tad turnyras dalyviams labai patiko. Turnyro metu treneriams vyko paplūdimio rankinio seminaras, kuriame apie paplūdimio rankinio subtilybes pasakojo Klaidas Janeika  (Lietuvos  U-18 merginų rinktinės treneris), jis taip pat yra dalyvavęs keliose paplūdimio rankinio trenerių ir teisėjų seminaruose. Turnyro metu buvo ir trenerių rungtynės, kuriose gausi moterų trenerių komanda po atkaklios kovos įveikė vyrų trenerių komandą. Vaikams buvo linksma žiūrėti į žaidžiančius savo trenerius. Dar linksmiau jiems buvo komentuoti savo trenerių, žaidimo metu padarytas klaidas.

Pačios atkakliausios kovos vyko mergaičių 2005-2006 m. gimimo ir berniukų 2003-2004 m. gimimo grupėse – ten susirinko pakankamai vienodo pajėgumo komandos, todėl dauguma šios grupės rungtynių baigėsi po pratęsimų.

Turnyro nugalėtojai bei prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Atminimo medaliai buvo įteikti ir visiems „kukliau“ pasirodžiusių komandų žaidėjams.

Visų turnyro komandų, du geriausi žaidėjai, gavo specialiai šiam turnyrui pagamintus marškinėlius.