Klaipėda užauga čia!

2018-05-04 Kategorija: Be kategorijos

Tarptautinis meninės gimnastikos turnyras

Kovo 24-25 dienomis, apie 300 meninės gimnastikos atstovių suvažiavo į Zelenogradsk miestą (Rusija) varžytis dėl tarptautinio turnyro „Baltijskaja žemčiūžina-2018“ prizų. Varžybose dalyvavo gimnastės iš Maskvos, Pionersko, Gusevo, Svetlogorsko, Smolensko, Kovrov, Kaliningrado, Talino ir Klaipėdos.
Lietuvą atstovavo Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro trenerių Renatos Tankevičienės, Margaritos Zemskajos ir Dovilės Vilnonės mažųjų gimnasčių komanda.
Klaipėdietės iškovojo visų spalvų medalius.
2009 metų gimimo, A grupėje startavo 16 gimnasčių. Klaipėdos atstovė Anastasija Voločko, atlikusi tris pratimus, iškovojo aukštą antrą vietą ir pasidabino sidabro medaliu.
2009 metų gimimo, B grupėje varžėsi 26 sportininkės. Nenugalima buvo klaipėdietė Smiltė Olberkytė. Atlikusi du pratimus ji užkopė ant aukščiausio pakylos laiptelio ir pasidabino aukso medaliu bei taure.
2011 metų gimimo, A grupėje, Klaipėdos atstovė Lėja Selivončikaitė atlikusi du pratimus džiaugėsi bronzos medaliu.
2011 metų gimimo, B grupėje, net dvi Klaipėdos gimnastės džiaugėsi pergale. Julija Voločko iškovojo sidabro medalį, o Leila Petruškevičiūtė savo trofėjų kolekciją papildė bronzos medaliu.
Pačių mažiausių 2012 metų gimimo grupėje, pirmą kartą išvažiavusi be mamos į varžybas, klaipėdietė Marija Rinkevičiūtė iškovojo trečią vietą ir didžiavosi bronzos medaliu.