Klaipėda užauga čia!

2017-11-07 Kategorija: Be kategorijos

Iš Baltarusijos su medaliais

Spalio 28-29 dienomis Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro gimnastės dalyvavo XII tradiciniame tarptautiniame meninės gimnastikos turnyre „ZOLOTYJE KRASKI OSENI“. Turnyras vyko Baltarusijoje, Baranoviči mieste. Turnyre dalyvavo virš 200 įvairaus amžiaus gimnasčių iš Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos.
Mūsų miesto atstovės į Klaipėdą parvežė visų spalvų medalius.
2009 metų gimimo A kategorijos grupėje varžėsi net 31 gimnastė. Klaipėdietė ANASTASIJA VOLOČKO šioje grupėje iškovojo aukštą antrą vietą ir pasipuošė sidabro medaliu. Mažųjų 2011 metų gimimo grupėje ant pjedestalo aukštai iškėlusi taurę ir iškovojusi bronzos medalį bei taurę, laiminga stovėjo JULIJA VOLOČKO.
2009 metų gimimo B kategorijos grupėje ant aukščiausio pjedestalo laiptelio kopė ir pasipuošė aukso medaliu mūsų miesto atstovė SMILTĖ OLBERKYTĖ. 2011 metų gimimo pogrupyje trečiąją vietą iškovojo mūsų komandos atstovė LEILA PETRUŠKEVIČIŪTĖ.
Klaipėdos prizininkes ruošė „ Viesulo“ sporto centro trenerės Renata Tankevičienė ir Dovilė Vilnonė .
Turnyro „Mis Sportas“ nugalėtoja tapo šešiametė klaipėdietė Estėja Žiliūtė, nes startavo su trauma bei langete ant rankos.
Turnyro „Mis Darbštumas“ titulo nusipelnė Anastasija Voločko.
„Mis Coliukė“ titulas atiteko Anastasijos sesei Julijai Voločko, „Mis Žavesys“ – Jekaterinai Sedlovskajai, o „Mis Draugystė“ – Andželai Kasperavičiūtei.