Klaipėda užauga čia!

2017-06-02 Kategorija: Be kategorijos

Meninės gimnastikos varžybos „ELEGANCIJOS TAURĖ-2017“

Antrą kartą Kauno mieste surengtose meninės gimnastikos varžybose „ELEGANCIJOS TAURĖ-2017“, dalyvavo didelė Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro komanda. Mūsų miesto gimnastės beveik visos grįžo su medaliais.
Savo amžiaus grupių kategorijose pirmąsias vietas iškovojo ir ant aukščiausio pakylos laiptelio pasidabinusios aukso medaliais stovėjo klaipėdietės – Živilė Vitkutė, Anastasija Voločko, Eglė Butenytė, Smiltė Olberkytė, Leila Petruškevičiūtė, Auksė Dreiniūtė ir Lėja Selivončikaitė.
Sidabro medaliais džiaugėsi uostamiesčio meninės gimnastikos atstovės – Kamilė Norvilaitė, Estėja Žiliūtė, Nikol Leven, Julija Voločko, Ugnė Vasiliauskaitė ir Milana Siniavskytė.
Bronzos medalius į Klaipėdą parvežė Ariana Novikova, Elinga Griciūtė, Paulina Smoriginaitė, Gintarė Dambrauskaitė, Tija Motiekaitytė, Aistrė Stroputė ir Akvilė Jočytė.
Gimnastes varžyboms ruošė šios trenerės: Dovilė Vilnonė, Renata Tankevičienė, Rasa Vaserienė ir Margarita Zemskaja.
Birželio 2-3 dienomis į Klaipėdą suvažiuos daug gimnasčių, kurios dalyvaus X tarptautiniame meninės gimnastikos turnyre „Kregždutės – 2017“. Turnyre dalyvaus virš 200 gimnasčių iš Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Tikimės, kad mūsų miesto gimnastės garbingai atstovaus Klaipėdą.