Klaipėda užauga čia!

2017-02-01 Kategorija: Be kategorijos

Meninės gimnastikos varžybos Vitebske

Meninės gimnastikos mažosios atstovės sėkmingai pradėjo 2017 metų sezoną.
Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro gimnastės atstovavo Lietuvą II tarptautiniame meninės gimnastikos turnyre „KUBOK SEVERNOJ STOLICI-2017“, kuris vyko vasario 4-5 dienomis Baltarusijos Vitebsk mieste. Turnyre dalyvavo netoli 200 meninės gimnastikos atstovių iš Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos, Liuksemburgo ir Lietuvos.
Klaipėdos gimnastės į gimtą miestą parvežė nemažai iškovotų trofėjų. Pirmas vietas, savo amžiaus grupėse ir kategorijose, iškovojo taures bei aukso medaliais pasipuošė klaipėdietės Anastasija Voločko ir Tija Motiekaitytė. Antras vietas savo amžiaus grupėse iškovojo Smiltė Olberkytė, Auksė Dreiniūtė ir penkiametė Julija Voločko. Trečią vietą turnyre iškovojo ir savo kolekciją bronzos medaliu bei taure papildė komandos draugė Marija Fiodorova.
Grupinių pratimų rungtyje, 2009-2011metų gimimo grupėje, Klaipėdos komanda „Kregždutės“ iškovojo garbingą antrą vietą. Komandos sudėtyje startavo ir sidabro medaliais pasipuošė – Auksė Dreiniūtė, Leila Petruškevičiūtė, Smiltė Olberkytė ir Milana Siniavskytė.
Turnyro Mis išrinkta klaipėdietė, 2009 metais gimusi Smiltė Šunokaitė.
Gimnasčių trenerė – Renata Tankevičienė.