Klaipėda užauga čia!

2019-05-30 Kategorija: Be kategorijos

„Vilties gimnastika-2019“

2019-05-18 Sportinės gimnastikos salėje vyko jubiliejinės 5-osios „Vilties gimnastika-2019“ varžybos, kuriose dalyvavo 94 jaunieji gimnastai iš Estijos (Tallinas), Rusijos (Kaliningradas), Latvijos (Liepoja) bei Lietuvos (Vilnius, Kaunas, Klaipėda).
Kartu su visais varžybų dalyviais savo pasirodymus atliko  Saulės  (vaikai su Dauno sindromu) ir Lietaus (autizmo sutrikimai) Vaikai.
Organizatoriai – varžybas globojantis brolis Benediktas Jurčys, „Viesulo“ sporto centras.

Varžybų vyr. teisėja Natalija Šigajeva pasidžiaugė dalyvių gausa ir palinkėjo visiems gerų startų…
Saulės ir Lietaus vaikų grupėje Klaipėdą atstovavo 9-tė Kamilė Eidukaitytė  (tr. Natalija Šigajeva). Šioje grupėje dalyvavo 14 vaikų su negalia.
Jaunojo gimnasto programoje dalyvavo 22 gimnastės, iš klaipėdiečių geriausiai pasirodė (5 m.) Anastasija Litkina (tr.Olga Malyševa), kuri iškovojo 9 vietą.
V-3 programoje (7 m.)Emilija Karavackaja  iškovojo III vietą daugiakovėje (iš 17 dalyvių). Viltė Kontenytė (6 m.) šioje grupėje iškovojo III vietą pratimuose ant lygiagrečių – mergaičių trenerė Olga Malyševa.
V-2 programoje Ugnė Žemgulytė (8 m.) laimėjo atraminio šuolio rungtyje o Kornelija Gailė (8 m.) iškovojo III vietą.  Ariana Gaidulevič (8 m.) iškovojo III vietą pratimuose ant buomo. Visas  tris gimnastes treniruoja Natalija Šigajeva.
Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti „Vilties Gimnastikos“ medaliais ir atminimo prizais.