Klaipėda užauga čia!

2021-12-16 Kategorija: Be kategorijos

Tarptautinis turnyras Lenkijoje „VARŠAVSKAJA OSEN-2021“

Po ilgos karantininės pertraukos, Klaipėdos gimnastės vėl pradėjo dalyvauti tarptautiniuose meninės gimnastikos turnyruose už Lietuvos ribų.

Paskutinį rudens savaitgalį Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro trenerių: Rasos Vaserienės ir Renatos Tankevičienės bei Sandros Žilinskienės gimnastės dalyvavo VIII tarptautiniame turnyre Lenkijoje „VARŠAVSKAJA OSEN-2021“.

Turnyre dalyvavo virš 400 gimnasčių iš 12 pasaulio šalių. Mūsų uostamiesčio gimnastės ne tik pasisėmė varžybinės patirties, bet ir tapo savo grupėse tarp stipriausių bei parsivežė namo iškovotus turnyro medalius.

Savo amžiaus grupėse bei pogrupiuose pirmąsias vietas iškovojo ir aukso medaliais džiaugėsi šios klaipėdietės: Karina Zavjalova, Jekaterina Andrejeva.

Sidabro medaliais pasidabino grupės gimnastės: Sofija Treščenkina, Anelija Slabenko, Milena Šertvytytė, Junė Virškutė, Sofija Chmeliova,

Garbingą trečią vietą tarp savo bendraamžių užėmė klaipėdietės: Karina Kazlauskaitė,  Irina Rožkova ir Karilė Jurelevičiūtė