Klaipėda užauga čia!

2016-10-01 Kategorija: Be kategorijos

Lietuvos jaunučių sporto žaidynės

Kaune vykusiose Lietuvos jaunučių žaidynėse sėkmingai pasirodė uostamiesčio „Viesulo“ sporto centro laisvųjų imtynių komanda.
Klaipėdiečiai į namus parsivežė net dešimt medalių – daugiausiai iš visų komandų. Nors galutiniai taškai dar nesuskaičiuoti, tačiau neabejojama jog jaunieji  laisvūnai užims pirmąją komandinę vietą.
Svorio kategorijoje iki 32 kg čempionu tapo Eduardas Dešankovas. Aukso medalį laimėjo ir Vadimas Babuškinas (iki 66 kg).
Vicečempiono titulą iškovojo Markas Lazerevas (iki 47 kg).
Net šeši mūsų sportininkai pasipuošė bronzos medaliais: Algis Buivydas (iki 47 kg), Dmitrijus Filipovas (iki 53 kg), Maksimas Rusinas (iki 59 kg), Antonas Bekasovas (iki 73 kg), Dmitrijus Ovčinikovas (iki 85 kg) ir Ernestas Meniailovas (per 85 kg).
Mergaičių varžybose dalyvavo vienintelė „Viesulo“ atstovė Darja Matvejeva. Ji iškovojo sidabro medalį.
Klaipėdos jaunuosius imtynininkus varžyboms ruošė treneriai Olegas Voitechovskis, Vytautas Baltuonis ir Andrejus Iljinas.