Klaipėda užauga čia!

2017-03-28 Kategorija: Be kategorijos

Lietuvos jaunių mokinių imtynių pirmenybės

Kovo 17 d. Pagėgiuose vyko Lietuvos jaunių mokinių imtynių pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro jaunieji sportininkai.
Mūsų miesto jaunieji imtynininkai iškovojo dvi 1-ąsias vietas, dvi 2-ąsias ir vieną 3-iąją vietas.
Svorio kategorijoje iki 50 kg: 2-ąją vietą iškovojo Algis Buivydas, finale pralaimėjo Šiaulių sporto gimnazijos atstovui Gvidui Jovaišai. 3-iąją vietą šioje svorio kategorijoje iškovojo Markas Lazarevas.
Iki 54 kg pirmąją vietą iškovojo Dmitrij Filipov, kuriam nesugebėjo pasipriešinti kitų miestų atstovai.
Iki 76 kg 1-ąją vietą užtvirtintai iškovojo Anton Bekasov, tai jo pirmasis aukso medalis.
Iki 85 kg sidabro medalį Klaipėdai padovanojo Daniil Michejev.
Komandinėje įskaitoje Klaipėdos miestas užėmė 3-iąją vietą ir buvo apdovanotas taure.
Sportininkus ruošė treneriai: Oleg Voitechovskij, Andrej Iljin ir Vytautas Baltuonis.
Tomis pačiomis dienomis Šiauliuose vyko tarptautinis laisvųjų imtynių moterų turnyras, kuriame dalyvavo ir trenerio Oleg Voitechovskij auklėtinė Darija Matvejeva. Jos varžovės buvo metais vyresnės. Darija dalyvavo svorio kategorijoje iki 60 kilogramų ir užėmė garbingą 3-iąją vietą. Po varžybų ji pasiliko tarptautinėje mokomojoje treniruočių stovykloje ruoštis artėjančiam jaunių imtynių čempionatui, kuris vyks balandžio mėnesį.