Klaipėda užauga čia!

2018-03-16 Kategorija: Be kategorijos

Lietuvos imtynių jaunių čempionatas

Klaipėdoje baigėsi Lietuvos imtynių jaunių čempionatas, skirtas Lietuvos šimtmečiui, į kurį suvažiavo jaunieji atletai iš visos šalies. Varžėsi 188 dalyviai graikų – romėnų, laisvųjų imtynių ir moterų imtynių stiliuose.
Čempionatas vyko nedėkingų metu, nes stipriai kirto gripo epidemija, todėl liga išvedė iš rikiuotės ne vieną sportininką. Tačiau nežiūrint į tai, sėkmingai šiose varžybose pasirodė Klaipėdos imtynininkai, kurie susižėrė net 13 medalių, iš kurių: 3 aukso, 3 sidabro ir 7 bronzos. Nugalėtojais tapo Vladimir Rufeenko (svorio kategorijoje 60kg), Darija Matvejeva (svorio kategorijoje 61kg) ir Vadim Babuškin (svorio kategorijoje 71kg).
Sidabro medalius iškovojo Lukas Dvarionas (sv. kat. 48kg), Rokas Radzevičius (sv. kat. 65kg) ir Dmitrij Dučinikov (sv. kat. 92kg).
Bronzos medaliais pasipuošė Mark Lazares (sv. kat. 51kg), Donatas Rindeikis (sv. kat. 55kg), Gerardas Vaikasas (sv. kat. 60kg), Vladislav Šulžickij (sv. kat. 60kg), Evinas Stanišauskas (sv. kat. 65kg), Karolis Ispodnikovas (sv. kat. 80kg), Vladas Lileika (sv. kat. 110kg).
Komandinėje įskaitoje Klaipėdos laisvūnai tarp 12 komandų tapo nugalėtojais, o graikų – romėnų atstovai tarp 14 komandų liko antroje vietoje. Tai buvo puikus jėgų patikrinimas prieš artėjantį Europos čempionatą. Linkime sėkmės jauniesiems imtynininkams.